Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Official Midleman embleem ja grupp.

Soovitatud postitused

Kuna palju on toimunud petmisi, ning et neid tulevikus vältida võiks kasutusele võtta O-MM või nimetage seda kuidas tahate embleem ning grupp.

Gruppi kuuluvad juhtkonna poolt valitud usaldusväärsed isikud.

 

Nende ülessandeks oleks siis vahendada üldise turu, ning Runescape turu oste,müüke või vahetusi.

Ning kui tehing edukalt tehtud võib annetada OMM-le või vahvlile korda läinud tehingu eest.

 

Hinnanguid või mis võiks olla süsteemis teisiti ?

 

 

 

Idee sai alguse tänu Rinxile, häid mõtteid jagasid: Sander

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuna palju on toimunud petmisi, ning et neid tulevikus vältida võiks kasutusele võtta O-MM või nimetage seda kuidas tahate embleem ning grupp.

 

Gruppi kuuluvad juhtkonna poolt valitud usaldusväärsed isikud.

 

Nende ülessandeks oleks siis vahendada üldise turu, ning Runescape turu oste,müüke või vahetusi.

Iga kord võtab inimene kes vahendas mingi teatud protsendi (kui tuleb kasutusele siis juhtkond ise määrab selle protsendi)

siis Vahvli jaoks.

 

Idee muidugi sai alguse tänu Rinxile :)

 

Hinnanguid või mis võiks olla süsteemis teisiti ?

 

Mkm, hetkel on tasulisi OMM-e, oleks vaja just tasuta.. Ning kui tehing edukalt tehtud võib annetada OMM-le või vahvlile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mkm, hetkel on tasulisi OMM-e, oleks vaja just tasuta.. Ning kui tehing edukalt tehtud võib annetada OMM-le või vahvlile.

 

Täpselt, võiks umbes 3 tausta OMM'i tulla, oleks suhteliselt normaalne, aga, inimesed siiski ei taha maksta OMMidele tasu, seega oleks väga hea ettevõtmine.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eemaldasin juba selle tasulise OMM mõtte ;)

Jutt siis nüüd tasuta OMM'idest, kes oleks väljavalitud juhtkonna poolt, ning on varem suuremate summadega tegelenud.

 

Võtame või näiteks Genius15 oli vist kui õigesti mäletan kasutajanime.

Tal käivad pidevalt suured summad kätevahelt läbi.

 

Petta pole keegi siiani ju saanud.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täpselt, võiks umbes 3 tausta OMM'i tulla, oleks suhteliselt normaalne, aga, inimesed siiski ei taha maksta OMMidele tasu, seega oleks väga hea ettevõtmine.

 

Tõsi ta on, mul ka tookord kui veel tasuline OMM olin jäi päris mitu tehingut ära kuna see tasu tuli liga suur ning mõlemad pooled ei saanud kokkuleppele kes tasu maksab jne..

 

Iseasi kas juhtkond leiab nn usaldusväärseid omm-e, sest enne võtmist peaks ikka kõvasti kaaluma.

Sest nagu kunagi üks tark inimene ütles siis mitte keegi pole 100% usaldusväärne.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Täpselt, võiks umbes 3 tausta OMM'i tulla, oleks suhteliselt normaalne, aga, inimesed siiski ei taha maksta OMMidele tasu, seega oleks väga hea ettevõtmine.

 

Milleks panna mingit piirarvu.

Jätaks selle ikka hetkel lahtiseks.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Milleks panna mingit piirarvu.

Jätaks selle ikka hetkel lahtiseks.

Nagu sa lugesid, kirjutasin ma, et umbes 3, ehk siis võib ka 4 olla.

Ise pakuksin OMM'ideks välja näiteks:

Genius15

Rinx ja rohkem nagu ei oskagi praegu pakkuda.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu sa lugesid, kirjutasin ma, et umbes 3, ehk siis võib ka 4 olla.

Ise pakuksin OMM'ideks välja näiteks:

Genius15

Rinx ja rohkem nagu ei oskagi praegu pakkuda.

 

Genius on tasuline mm ning vaevalt ta viitsiks tasuta aega raisata.. Ning see valik jääb ikkagi JUHTKONNA teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu sa lugesid, kirjutasin ma, et umbes 3, ehk siis võib ka 4 olla.

Ise pakuksin OMM'ideks välja näiteks:

Genius15

Rinx ja rohkem nagu ei oskagi praegu pakkuda.

 

Väga üllas sinust. Aga praegugi on vahest harva juhtunud ,et inimene kes tõesti soovib mille osta ei käi mulle ette ja olen kasutanud näiteks Sandri abi. See OMM embleem ei muudaks mind vast eriti usaldusväärsemaks nende silmis. Pealegi ütlen ausalt ära ,et tasuta MMimine oleks väga tüütu kuna arvutis veedetud aja üritan siiski stakeda ja raha teenida endale ning pahatihti juhtub ,et kui näiteks Tallinnas olen siis ei pruugi mind 7 päeva järjest netis näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Genius on tasuline mm ning vaevalt ta viitsiks tasuta aega raisata.. Ning see valik jääb ikkagi JUHTKONNA teha.

 

Tõsi jutt.

Kasutajaid ma üldse ei MMi, sest nendega paras jama, tõmmatakse tagasi ja siis süüdistatakse mind....

 

Ma MMin ainult raha eest tõesti, pole suur summa 1€ või siis veidi suurem, oleneb summast.

 

Ametlikud MMid võiksid ikkagist olla moderaatorit või siis adminid.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga üllas sinust. Aga praegugi on vahest harva juhtunud ,et inimene kes tõesti soovib mille osta ei käi mulle ette ja olen kasutanud näiteks Sandri abi. See OMM embleem ei muudaks mind vast eriti usaldusväärsemaks nende silmis. Pealegi ütlen ausalt ära ,et tasuta MMimine oleks väga tüütu kuna arvutis veedetud aja üritan siiski stakeda ja raha teenida endale ning pahatihti juhtub ,et kui näiteks Tallinnas olen siis ei pruugi mind 7 päeva järjest netis näha.

Offtopic

:D:D Kuna Tallinnasse jälle satud?

Ontopic

Kedagi ei saa sellele ametikohale suruda.

Eks keegi juhtkonnast annab mõttele oma hinnangu, kui sobib siis arutatakse ennem inimestega sellise staatuse saamine läbi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oli plaan hakata tasuta MM-iks, puhtalt tehingute pärast.

Tegin isegi avalduse. Ja vastuseks sain, et vahvlil pole rohkem MM-e vaja


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea idee, et too on tasuta. Kuna endalgi 2 tehingut katki jäänud MM-i pärast. Uskuge mind, kui pakutakse asja tasuta, siis ikka keegi annetab midagi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Offtopic

:D:D Kuna Tallinnasse jälle satud?

Ontopic

Kedagi ei saa sellele ametikohale suruda.

Eks keegi juhtkonnast annab mõttele oma hinnangu, kui sobib siis arutatakse ennem inimestega sellise staatuse saamine läbi.

 

 

Offtopic

Lähiajal peaks tulema ikka korra. Olen proovinud Raixile helistada aga tal väljas olnud. Istub kinni jälle?

 

Ontopic

 

Tasuta OMMe oleks minuarust 5+ tükki vaja. Kuna kõigil on omad vabad ajad jne ning siis saaks enamus userid oma diilid tehtud ilma ,et peaks metsikult ootama vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga nüüd asi selles ,et kuidas sa seda embleed jagama hakkad?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui juhtkond otsustab, et nii võiks toimida, oleks asi kerge. Avalduste teemasse teevad kõik soovijad avalduse, ning juhtkond valib sobivad välja.

Kuid siin pole ühtegi moderaatori/administraatori arvamust, seega ma tõsiselt kahtlen selle ettevõtmise edukuses


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hm siiski võiks OMM jääda juhtkonna liikmetele ning MM tavaliikmetele, kes on väheke usaldusväärsemad..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Offtopic

Lähiajal peaks tulema ikka korra. Olen proovinud Raixile helistada aga tal väljas olnud. Istub kinni jälle?

 

Ontopic

 

Tasuta OMMe oleks minuarust 5+ tükki vaja. Kuna kõigil on omad vabad ajad jne ning siis saaks enamus userid oma diilid tehtud ilma ,et peaks metsikult ootama vms.

 

 

Offtopic

 

Ta sõitis ju mingi kapo'niku poja auto sassi, paranduse eest maksma pidi viiendal. Aga usun, et ta lihtsalt paneb nii hullult tinti,et ei mäleta sellest midagi...

Eks ma õhtul proovin uurida kuidas tal läheb :)

 

Ontopic

5+ OMM'i oli endal ka mõttes, algselt oli loll mõte veel igaks nädalapäevaks üks :)))


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mis asjast saanud on?

 

Ise hakkasin eilsest tasuta OMM. Nii, et kellel vaja siis võib alati minuga ühendust võtta! MSN: mcsannu@live.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No mis asjast saanud on?

 

Ise hakkasin eilsest tasuta OMM. Nii, et kellel vaja siis võib alati minuga ühendust võtta! MSN: mcsannu@live.com

Asjast on saanud täpselt niipalju, et pole saanud juhtkonna liikme tagasisidet.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonii, ootan siin teemas tagasisidet uue teema kohta mis asub siin: http://vahvel.net/showthread.php?152609-MM-avaldus

 

Ehk oleks veel kellelgil ideid kuidas vahvel paremaks ja turvalisemaks muuta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Niiet ideest oli ka kasu :)

Ühtteist võiks kriteeriumites veel muuta.

 

Võiks lisada siis juurde ka

Elukoht:

TEL: +372

Mail:

 

Turvalisuse mõttes.

 

Samuti kuna jutt oli tasuta mm'idest ning omm'idest võiks selle asja, et ka tasulised võivad ennast pakkuda välja jätta.

Muidu kisub rohkem nagu embleemisõltuvuse poole.

 

ID koopia - neid on netis palju liikvel.

Kunagi ei või teada kes valetab.

Parem idee oleks digiallkiri.

 

 

Lisalugemist kuidas saab anda digiallkirja: http://raal.ee/Dokumentide%20digiallkirjastamine.htm

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lasin oma pm teele :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.