Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Külaline firebal9508

email

Küsimus

Külaline firebal9508

Nii, probleemiks siis emaili aadress mida ei mäletanud, ning saatsin kirja sinna accountsupporti. Panin kirja niipalju kui teadsin oma andmeid. Saatsin kirja ära ning tuli kiri vastu, et blablabla 4 nädalajooksul vastavad. Siis tahan Runescape mängima minna ja parool muudetud. Kas ja miks jagex kohe parooli ära muutis, oleks seda teadnud poleks seda kirja saatnud, kellegil veel sellised asju juhtunud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

mm, jagex muutis parooli ära?


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline firebal9508
Author of the topic Postitas
mm, jagex muutis parooli ära?

mai tea, keegi teine ei saanud muuta. Sest ma olin lobbys, saatsin kirja ära , tahtsin sisse logida ja ütleb et pw muudetud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Tglt nad peaksid vastama 2 nädala jooksul kindlasti aga võib minna kuni 1kuu aega.

Omal pole küll juhtnud sellist asja ja väga ei usu,et jagex muutis parooli ära.Võib proovi tagasi tõmmada vms(äkki email on nüüd off vms)

Või saada uuesti.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.