Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hei, kuna olen ühikas nädala sees siis oleks sinna vaja läpakat, kuna ise ei tea pmst läpakatest mitte midagi siis keegi võiks pakkuda läpakaid.

Milleks kasutan teda?

Kasutan teda nii koolitööks kui ka mängimiseks. Lahjemad mängud muidugi nt LoL, Rs, samp ja mõnda veel mis enam-vähem samade graafikaga.

Kuna koolis eriti laadimis kohti ei ole siis võiks olla arvutil pika pidavusega aku no umbes 3-4 tundi kindlalt.

Vahet ei ole mis marki arvuti on, tekil ja kuskil sellistel pindadel teda nkn ei hoia.

 

Hind oleks maksimaalne 600€. Kui keegi pakud sellist linki kus on üle 600€ ta siis ei ole mõtet.

 

Hea oleks kui see pood asuks Tartus!!!!!

Muudetud liikme Karvik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma soovitan selle jutu ära elimineerida, kus on ,et pigem lahjemad mängud. Olenemata faktist ,et sa kasutad teda koolitööks siis nii mõnigi programm tahab normaalset kaarti. Kaasaarvatud näiteks windows 7 ei lase sul lülitada Aeoro-le kui sul on nõrgem graafikakaart. LoL, RS ja Samp on mängud mis jooksevad võimsa arvuti peal tunduvalt sujuvamalt, kui muidu. Investeering on võit antud hetkel. Soovitan raudselt ühte nendest kahest. Aga kui oled põikpäine ja tahad ise otsida siis ainsad firmad on: Dell, Acer, Asus. Igasugused ordid ja HPd jäta välja mängust kui garantiivahelt joosta ei taha.

 

http://www.1a.ee/special/pakkumised/asus_a55vm_pakkumised_sulearvuti/12746085/

KUi tõesti 600€ piirile lähtestuda.

 

 

Tahad kokku hoida

Mõlemad teevad su koolitöö naljaga ära aga üks mängib kauem kui teine.

 

http://www.1a.ee/special/pakkumised/asus_x54hr_i3_soodsalt/12985157/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst 1a.ee-st ostes sa saad 3-nda generatsiooni prose ja mitte midagi muud etemat kui see acer mis ma välja pakkusin.

 

Minu pakutud asusel (600 eurisel ikka)

 

On parem prose, 2 giga rohkem rammi.

 

Aceris on sama videokaart kaart aga 1gb. Asuses on 2gb.

 

Need on nagu 3 põhikomponenti ja kõik kolm on paremad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.