Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Paintball riigimetsas

Küsimus

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Kahtlen, kuna olen näinud, kuidas maharaiutavaid puid märgistatakse värvilaiguga. Muidugi kui hiljem lastud kuulid maha pesed, ei peaks probleemi tulema :D

Peaksid seda kuskilt RMK-st küsima, sest siit sa kindlat vastus ilmselt ei saa


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ma arvan et üks kiire mäng ning kedagi ei huvitagi mis seal lapsed teinud on, need plekid ei kao kohe päris ära aga kuluvad siiski üsnagi tuhmiks ning see värv on kõik loodussõbralik mis kaob ilusti üsnagi ruttu ära..

 

Mina sinu asemel teeksin selle mängu vabalt ükskõik mis suvalises metsas ilma vähimagi muret tundmata..

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma arvan et üks kiire mäng ning kedagi ei huvitagi mis seal lapsed teinud on, need plekid ei kao kohe päris ära aga kuluvad siiski üsnagi tuhmiks ning see värv on kõik loodussõbralik mis kaob ilusti üsnagi ruttu ära..

 

Mina sinu asemel teeksin selle mängu vabalt ükskõik mis suvalises metsas ilma vähimagi muret tundmata..

 

Sama... Ja kui mingi marjuline või seeneline seal on ja sulle muret valmistab, siis kutsu ka mängima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.