Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rolverts vs Seitse scammisid.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Appi ma olen 100% kindel, et to oli [email:15o0clb0]rolverts@hotmail.com[/email:15o0clb0]. Aga mul savi. Ja ma ei saa aru kuidas saavad moderaatorid nii ohmud olla, et seda teemat lukku ei lükka. Siin teistel hea poste koguda ja niisama spammida.

EDU!!


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Appi ma olen 100% kindel, et to oli [email:1auxzaku]rolverts@hotmail.com[/email:1auxzaku]. Aga mul savi. Ja ma ei saa aru kuidas saavad moderaatorid nii ohmud olla, et seda teemat lukku ei lükka. Siin teistel hea poste koguda ja niisama spammida.

EDU!!

Kõik on 100% kindlad, et oli see õige msn.

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei noh ma scämmisin ka. Ligi 200m vb isegi rohkem. Aga oli ju tõsist. Ta tunnistas ise ka ülesse. See on vähemalt tore ,et ta julges hiljem tunnistada ,et scämmis. :)

Lihtsalt rahvas ajab mida te süüdistate modesi? nad võivad ka vabalt scämmida. Või te pole ikka aru saanud? Paljud moded scämminud ja te ei usu ikka veel.

Vb jah paljud juhused nii ,et faked jne. Aga moded scämmivad ise ka. Ega nad pole püha inimesed:P

 

Ja muide c0ld1c3. See polnud 3a tagasi see oli see suvi minu teada. Kui selle kohta saab ka öelda 3a tagasi siis võtke Plastikuhv0-lt bänn maha ta scämmis ka 3a tagasi.

Oi jah, Plastik is back. Ma ütleksin, et hetkel pole mitte keegi moderaator, kes on scammer.

See mis kunagi aasta või enam tagasi lolli peaga tehtud sai, see ei koti kedagi.

TEEMA LUKKU.


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.