Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

logo.png

:: Üldine ::

Tegevus toimub Los Santoses.

Töökohti Los Santoses on küll ja küll.

Samuti on ka fraktsioone piisavalt ja neid võib tulla juurde.

:: Mängumood ::

Kahjuks on meie mängumood ausalt öeldes PlayOn.

PlayOn mängumoodi on edititud ja seda edititakse edasi.

Kriitikat talun niiet võite vinguda selle GMi pärast.

::Töökohad::

Prügivedaja

Tänavapuhastaja(Muutub)

Narkoärikas

Autovaras(Illegaalsetele gruppeeringutele)

Mehaanik

Relvaärikas

Rekkamees

Kütusevedaja

Kalastaja

:: Fraktsioonid ::

Politsei Prefektuur

Päästeamet

Trandspordiamet

Meedia

Mäeotsa ühistu

Linnavalitsus

:: Muu ::

Foorum: balticls.eu

UCP: balticls.eu/ucp

Teamspeak: Tulemas

IP saate foorumist & UCPst.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii alustuseks võtame ette foorumi. 1) Kus kohast teil tuleb nimi BLS foorumi teemade eest minumeelest nagu teie nimes ei eksisteeri tähte L.

2) Nagu teadagi on taaskord uuendus nimega Rockstar © v1.0.3 U1 - Kuskil teemas arutlesime pikalt selle üle ,et see on CC - RP COPY paste.

Nii nagu teada võime siis oled sa see sama PAUL kes üritas Cessit nicklameida samp foorumist jah ?...

 

Ning adminitele kes IPd saavad kontrollida ja värki siis laske ta IP läbi, vaadake mitu kasutajat tal on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aprest, sa ise ka saad aru kui loll sa välja näed ? Hoia oma lõuad lihtsalt mõnest teemast. Kedagi ei koti sinu arvamus ja sinu mula.

 

Muidu tuult tiibadesse, meeldib Teie mäeotsa ühistu. Tundub eriline. Ei tea küll mis sellest saab, aga eks näis kui läbi hüppan serverist ! :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1) BLS = Baltic Los Santos = B L S

2) True dat

3) Mina ei nicklamenud Cessilit. Keegi ajas mulle väikse vale kokku.

Las kontrollivad mul suva. Minul on tehtud üks kasutaja.

 

Ok igastahes edu. Kui teil peaks arendaja paul olema siis jah :D Ei usu, et ta midagi oskab SA-MP eesti foorumis on tal koguaeg häda lihtsate asjadega.

Soovin veelkord eduu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
zone.ee host dumbass.

Zone.ee'st pole siin haisugi. Seda saab kergelt tõestada. Lisada mingi suvaline lühend aadressile lõppu ning saabki teada, ehk siis http://balticls.eu/ssss . Kui ei usu, vaata ise järgi. Nii et ennem mõtle, kui sõimama hakkad siin teisi !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Zone.ee'st pole siin haisugi. Seda saab kergelt tõestada. Lisada mingi suvaline lühend aadressile lõppu ning saabki teada, ehk siis http://balticls.eu/ssss . Kui ei usu, vaata ise järgi. Nii et ennem mõtle, kui sõimama hakkad siin teisi !

 

MASENDAV! Nagu ma aru sain siis ta on serveri omanik? Tuimalt valetab.. + BLS? Suht RIP vni, vahet pole et see on Baltic LS mis annab ka BLS kokku. Ühesõnaga minu arvamus sellest serverist pole eriti hea ja 99% kindel, et see server lõpetab varsti :) Aga no see on ainult minu arvamus. Soovin edu.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik tarkpead, kes ütlevad, et zone.ee-st pole haisugi võiksid domain whoisi teha siis näeksite, et antud domeen on registreeritud zone.ee's kuid jah, nimeserverid on freewebhosti omad, mis tähendab ka seda, et veebihostiks on sama asi.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.