Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MC Settings n6u.

Soovitatud postitused

Probleem siis selline et kui lähen mc mängima siis alguses mingi 2 minutit kui mängin on NoLag ja siis hakkab laagima .

Ise arvan et asi on settingutes kuna ise näppisin neid. Arvutis probleem ei saa olla, ma vähemalt arvan.

 

Andmed:

RAM: 8 GB

Protsessor: Core III

 

Java on ka uus.

Äkki saaks keegi korralikud settingud anda. V6i kui probleem on millegis muus, siis andke teada:D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Protsessor: Core III

 

Was is Das? Anna protsessori mudel ikka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

soovitan tõmmata sul sellise modi. Optifine , siis tõmba endale see. OptiFine HD B3 Ultra for Minecraft 1.3.3 see toetab ka multi core-i. siis kui see peal pane perfomance ja pane seal smooth fps. Siis ei tohiks lagida kunagi.

Ja kui ikka lagib siis kruti veel seal neid. Näiteks animations. Sealt lülita ebavajalik välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oskaks keegi öelda kas oleks võimalik selliste andmetega mängida minecraft ilma laggita + ning kuidas?

asd.jpg


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Prose jõudluses ei tohiks probleem olla. Mul endal DualCore 2.0GHz läpakal ja veab korralikult välja. Tõmba java ja mc uuesti.

 

Oskaks keegi öelda kas oleks võimalik selliste andmetega mängida minecraft ilma laggita + ning kuidas?

 

Pildilt pole võimalik midagi välja lugeda. Liiga väike.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

no lagida sa sellisega mc kyl ei mängi


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raske öelda. :D

Mul enamvähem sama. RAM on 1GB rohkem. Aga mul windows 7. Kuskilt lugesin, et Vistaga pidi rohkem ressurssi sööma, kui 7'ga. Ei tea, kas saad pelada. Proovi. Mul kõik graafika maha keeratud ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Raske öelda. :D

Mul enamvähem sama. RAM on 1GB rohkem. Aga mul windows 7. Kuskilt lugesin, et Vistaga pidi rohkem ressurssi sööma, kui 7'ga. Ei tea, kas saad pelada. Proovi. Mul kõik graafika maha keeratud ka.

 

vista ja selline arvuti, hui mängid nolagiga, loogiline et vista sööb mälu nagu hull, lae windows 7 siis isegi saad normaalselt mängida :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olgu


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.