Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

PROBLEEM EMAPLAADIga?

Küsimus

VIP

Lugu selline, et kui ma arvuti sisse lülitan, siis arvuti teeb 2 lühikest BEEPI ja siis kolmas BEEP tuleb ka ning see jääbki kestma(kestab kuni arvuti ennast ise välja lülitab)> ja arvuti läheb ilusti tööle ka. Mingi 1 min (saan isegi internetti minna) töötab ning siis lülitab ise välja ja samas saan uuesti tööle panna ning siis see jama kordub. MUL ON LAUAARVUTI

 

VArem oli selline jama, et arvuti vahepeal kiilus lamppi kinni, kuid pilt jäi ette aga midagi ei töödanud, vaid tuli restart teha ja töötas ilusti edasi.

 

emaplaat: GigaByte GA-P31-S3G

Videokaart: Nvidia 9500-GT

 

Ehk keegi oskab aidata?

Muudetud liikme argo342'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

tegin nagu soovitasid.. läheb tööle.. käib 1 piiks nagu peaks. Alguses läks desktopini välja ja lülitus välja. Nüüd lülitan uuesti sisse ning käib 1 piiks nagu ka peab ning lülitub koheselt välja ja kui uuesti tööle panen siis see jama kordub :/

 

LAsin natuke seista ja läks jälle desktopini välja... vb on midagi jahutusega???

 

Ma eile võtsin korra emaplaadi jahutuse ja graafikakaardi jahutuse lahti et eelnevale probleemile> arvuti kiilus lamppi kinni ja tuli resa teha

 

eemaldasin uuesti kõik jahutused ning panin uuesti tagasi... prageu on arvuti paar minutit juba tödanud ning sain selligi siit arvutist kirjutatud :D

Muudetud liikme argo342'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

uut pastat ei ole pannud ja jahutused õigesti küljes.. kõik töötab hetkel perfektselt.

arvuti juba üle 2 tunni töödanud ning poel välja lülitanud end ja kui jahutused eemaldada kas siis tuleb uus pasta panna?

Muudetud liikme argo342'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

nojah aga mul polnud seda kusagilt võtta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

kunagi endal oli sama jama et panin peale siis hakkas piiksuma ja kõikke asju tegema, probleem oli selles et teine RAM ei olnud korralikult kinni


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

nja ei usu et selles jama oli... täna ka lõi lamppi arvutil pildi eest ära... monitor ütles et no signal :D aga arvuti töötas ning muusika käis ka edasi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline jkymmel
kui sa prose oled lahti kakkunud, siis siiski pannakse uus pasta, see on nagu aamen kirikus. ja mis puutub emakasse, siis ema viga see ei saa olla, kuna siis ei liiguks su masin niivõrdki palju. mina kahtleksin just emaplaadi tarkvaras. tee bat reset, vaata mis juhtub.

Bat reset?

nja ei usu et selles jama oli... täna ka lõi lamppi arvutil pildi eest ära... monitor ütles et no signal :D aga arvuti töötas ning muusika käis ka edasi...

 

Videokaart äkki?

Muudetud liikme jkymmel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

arvata on.. 3 korda niimoodi olnud juba.. lihtsalt viskab pildi kinni ja monitor ütleb et no signal... teen resa ja kohe töötab edasi sõber skypes kuulsi mind, mina kuulsin teda.. muu töötas nagu..

 

hmm. GPU temperatuur on mul 58 kraadi, kui ma ei mängi. On see temperatuur normaalne?

Muudetud liikme argo342'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.