Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Neil Armstrongi kuul käimine..

Soovitatud postitused

Kas teie tegelikult usute seda, et just see isik maandus kuul?

 

Mina isiklikult pööran oma arvamused teistpidi, kuna nägin mõnda tõestavat videot.

 

 

 

Viimase video kohta ütleks siis nii palju, et Neil oli ise täielik kristlane ning ta kartis piibli peal tõtt rääkida.

 

Natukene punkte, miks pildid võivad "fake'd" olla:

 

• Kuul maha pandud lipp lehvib. Tahaks tõesti teada seda, et kui kuul pole atmosfääri, kuidas see lipp lehvida saab seal? Lipp peaks kohe suuna postiga paralleelsesse asendisse võtma.

• Taevas pole millegi pärast tähti (kuigi reaalselt taeva vaadates näeb seal üle miljoni tähekese).

• Ja valgus minu arust syncib valesti (võin kahelda).

 

Pildikene siis, mille põhjal ma neid punkte välja tõin:

 

293030_10151025850600893_1067717126_n.jpg

 

Teema on täielikult aruteluks. Mingit sõimamist ega taltsutamata viha pole vaja. :)

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nüüd kui inimene sureb, hakatakse talle halba tegema, et ta polnud sedasi ja värki, täpselt nagu Andrus Veerpalugagi... Kõik oli alguses hästi, aga pärast sedasi hakati kurja tegema... Olen vastu kõigile sellistele inimestele!

 

See ei ole halva keeramine, see on tõde, mis selgitati välja ning mida polnud keegi varem tähele pannud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nüüd kui inimene sureb, hakatakse talle halba tegema, et ta polnud sedasi ja värki, täpselt nagu Andrus Veerpalugagi... Kõik oli alguses hästi, aga pärast sedasi hakati kurja tegema... Olen vastu kõigile sellistele inimestele!

 

Mismõttes hakatakse halba tegema? Arvatavasti kohe kui ta kuul maandus hakati kahtlema, kas see on tõene, sest selliseid teemasi on igalpool foorumites juba ammu tehtud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lipu kohta niipalju, kas sa oled seda märganud, et lipu varras on 90kraadi? mille küljes on lipp? ülevalt hoiab varras lippu sirgelt

 

Mina kahjuks sellist lippu pole näinud, millel on veel eraldi tugi lippu sirgel hoidmisel. Ehk näitaksid meile ka mõnda sellist?

 

Me võime selle pildi üle vaidlema jäädagi, kuid minu arust on see juba suur tõestus, et ta ei käinud seal on see 2. video.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nüüd kui inimene sureb, hakatakse talle halba tegema, et ta polnud sedasi ja värki, täpselt nagu Andrus Veerpalugagi... Kõik oli alguses hästi, aga pärast sedasi hakati kurja tegema... Olen vastu kõigile sellistele inimestele!

 

Hmm.. Juba väga pikka aega vaidlustatakse selle üle kas esimesed "käimised" on tõesed. Kuna ise ma pole veel eriti lugenud Kuu ja Kuul käimiste kohta, siis ei oska öelda midagi tarka (ma rohkem ikka veel 9/11 ja Illuminati teema kallal).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuu gravitatsioon on teine, ja kui nüüd lipp lüüa kõvasti hooga kuu maastiku sisse, siis lipp aeglaselt liigub veidi aega kuni jääb paigale lõpuks... seda teemat on nii sitaks arutatud, mina olen kindel et Neil Armstrong käis kuul. Punkt...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kui kuul käimine oleks kuskil ruumis filmitud kas siis lipp kohapeal ei peaks seisma?

 

Ja kas sa tahad öelda, et ruumides pole üldse võimalik tuult tekitada?


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See pole mingi uudis , et ta pole kuul käinud . 1969 Läks neil selle raketiga seal midagi rikki , ja siis tehti need stuudios . Kõik oli Raha eest . Ma võin ka raha eest siiin rääkida , et ma tegelikult kirjutasin Michael Jacksoni lood . Ma lihtsalt ei saa , millised idioodid on sael telekate ja arvutite taga kes jäävad kõike uskuma . Sama hästi võib tegelikult see Marsi maandumise jutt ka olla võlts . Aga kunagi ju ei tea .


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.