Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tekkis selline küsimus, et peale gümnaasiumi on plaan minna midagi õppima seoses ärijuhtimisega, aga enne seda oleks parem variant loomemajandus läbi teha EBS'is või mis te arvate? Tulevikus tahaks kerge firma püsti panna. Andke mulle nõu palun:). Võite kirjutada ka mida oleks mõistlik siin Eestis tootma hakata?:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

I came, I saw, I conquered

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellise suhtumisega ei jõua sa kuskile. Kui sa ise ei suuda midagi tulukat välja mõelda, siis on väga mõttetu üldse midagi üritada. Usu mind, sa ei ole ainuke, kes tahaks firmat püsti panna. Ärijuhtimist õppimine on ka niiöelda aja tuulde viskamine, sa ei hakka selle haridusega midagi peale.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma arvan, et mina kui loll inimene ikka saan küll sealt midagi? Mingeid näpunäiteid vähemalt küll:) mõned ideed on olemas mida toota jne, aga neid ei avalda:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

I came, I saw, I conquered

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan, et mina kui loll inimene ikka saan küll sealt midagi? Mingeid näpunäiteid vähemalt küll:) mõned ideed on olemas mida toota jne, aga neid ei avalda:)

No selles mõttes küll, et sa saad teadmisi juurde jah, kuid tööturul on see kasutu, sest neid "ärijuhtijaid" on nii tohutult palju. Et äri püsti panna peab sul asi olema korralikult läbi mõeldud, korralikud projektid jne. Idee mitteavaldamine on tegelikult loll mõte, peaksid just targematelt küsima, et kas tasub, millal tasub, kuidas tasub, palju tasub jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma soovitan sul lähemalt tutvuda konkreetsete õppekavadega, mille alusel sa õppima hakkaksid.

Kõigepealt mõtle läbi, mida sa täpsemalt õppekavalt ootad (e. kuidas peaks see aitama sul oma äri/mida iganes tõhustada) ja siis hinda, kas õppekava vastab sinu ootustele/lootustele. Vb. ei peagi kahte asja õppima ja saad piirduda ühega? (võtad rohkem valikaineid vms.)

Mis äriideesse puutub, siis mõtle, unista, loo sidemeid, uuri lisa jne. juba praegu.

Amat victoria curam

- victory loves preparation

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.