Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Et selline kysimus yks vend ytles et teeb mu serverile mingi ddos-i ja mu server läheb.maha, jookseb kokku.jne.. Yritasin ka netist lugeda kuid seal oli suht russia keel. Äkki keegi ytleks kas see ddos hävitab tõesti mu serveri ?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ddos lihtsalt ylekoormab serverit/servereid ja see põhjustab serveri masina crashi :D

 

kontakti enda serveri hostiga ja kysi sellekohta. 100% töötavad blocki minumeelest pole


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu andmetel pole ühtegi DDOS rünnakut esinenud CsVpsi serveritel, hetkel on läbivaks probleemiks flood, mis siin foorumis ka arutlusel olnud on .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Minu andmetel pole ühtegi DDOS rünnakut esinenud CsVpsi serveritel, hetkel on läbivaks probleemiks flood, mis siin foorumis ka arutlusel olnud on .

 

Ei kujuta ette, aga ytles just 5minta tagasi et crashib mu serverit nii et see läheb kinni ja et ping tleb.

siis mõtlesin et tulen kysima kas võimalik jne

 

E: 200ping kõigil. Kahjuks ise ei sa vaadata kuna kodust eemal :S

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel Wavecomi DNS serveri viga , sestap ping kõrge ;)Neid juba teavitatud eile / täna , pole nad midagi teinud seal veel :S


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

DoS ongi iseenesest UDP flood, mida on vägagi kerge teostada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.