Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mida ma pean juurde ostma, et veaks ilusti fulli peal välja..

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mis oleks vaja sellise arvutile juurde osta, et veaks battlefieldi & gta iv ilusti fulli peal välja?

Arvuti - http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9910&ItemID=9910-1476

 

 

Ette tänades, Kevin. :)

 

Edit/// Palun liigutada teema tehnika alla,


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rami


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rami ja halvimal juhul videokaart, kuigi see on suur väljaminek.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Et siis reaalselt peaks arvuti hetke seisuga bf3 ilust välja vedama?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
ütle mulle kui vana sa oled :D ? su signatuuris ütleb vga :/ kas ei peaks mitte olema gpu :D ?

kle vga on ikka väga õige, isegi mul on videokaardi kohta kirjutatud VGA= Video Graphics Array

temp mitte gpu= Graphics processing unit, ma ise küll ei ostaks midagi juurde sest mu endisel klassivennal sama arvuti ja ta mängib sellega praktiliselt kõik mänge high peal

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
kle vga on ikka väga õige, isegi mul on videokaardi kohta kirjutatud VGA= Video Graphics Array

temp mitte gpu= Graphics processing unit, ma ise küll ei ostaks midagi juurde sest mu endisel klassivennal sama arvuti ja ta mängib sellega praktiliselt kõik mänge high peal

 

VGA on ühenduspesa mitte videokaart. See on ikka väga vale asi. Pealegi on VGA üks väga vana ja halb ühendus, tegu on analoog signaaliga, mis tähendab, et juhtmest sõltub pildi kvaliteet väga suurel osal ja korralikud juhtmed on kallimad. Võimalusel ikka kasutada DVI-d.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
VGA on ühenduspesa mitte videokaart. See on ikka väga vale asi. Pealegi on VGA üks väga vana ja halb ühendus, tegu on analoog signaaliga, mis tähendab, et juhtmest sõltub pildi kvaliteet väga suurel osal ja korralikud juhtmed on kallimad. Võimalusel ikka kasutada DVI-d.

ma hetkel mainisid andurite kaabli märgistust, anduri juures VGA tähendab videokaardi temp, nii on vähemalt anduri juures öeldud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Odavam varjant on lihtsalt osta mingi tuus jahutus ja glocki oma masin üle.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
ma hetkel mainisid andurite kaabli märgistust, anduri juures VGA tähendab videokaardi temp, nii on vähemalt anduri juures öeldud

Ise ka mõistad mida räägid???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ise ka mõistad mida räägid???

ja ära mind süüdista selles et see on videokaart süüdista ordit selles tema on selle nii pannud et VGA videokaart, mind jätta rahule

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.