Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

Tere.

 

Selline probleem siis et tegime sõbraga video/gameplay ja fraps oli all ja gameplays siis rääkisime. Pärast kui olime ära teinud siis avastasin et minu ràäkimist polegi ainult sõbra oma on kuulda. Siis hakkasin muutma fraps sound recording settinguid ja avastasin siis.. Et nimoodi on võimalik kas et ainult minu häält kuulda v6i siis tema häält, aga mõlemaid korraga ei saanudki fraps recordida v6i ss ma lihtsalt ei oska.. Kuigi ma tean et see on võimalik.. Sama oli ka hycam2 vb keegi oskab soovitada proga millega saaks lindistada skypes jne :)

 

Andmed:

Fraps full versioon

Windows xp

 

 

Äkki keegi oskab 6elda kuidas seda muuta.

 

Srri et kirjavead tulin kuna kirjutadin selle puutekaga :D

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

frapsi mobies settingust on kirjas sound capture

 

sealt valid et record external input siis valid enda miki sinna pane rist siis lintistab sinu häält, siis näiteks pane ylevalt poolt record windows sound siis lintisab ka kõikke mida su kõlaritest tuleb ehk su sõpra häält kah


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

http://chillzone.24.eu/showthread.php?tid=15

 

mul polegi selliseid valikuid ainult sealt fraps esimesest valikust General sealt muutsin Run fraps when windows start.. Ei tea ka see õige oli aga mulle tundub et movies peaks rohkem valikuid olema?:)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.