Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hard Problem...

Soovitatud postitused

Et siis ma olen paljudelt inimestelt küsinud, et kunagi lollina läksin mingi russi servusid ärritama Siis lõpuks tuli mulle selline asi. Pole keegi suutnud aidata. Olen proovinud uuesti csi tõmmata, ei aita. Mida teha ?

 

Aga kui run as administraator panen siis on norm. Ainult see vene servu seisab seal üleval. Aga kas te kasutate ka run as adminstraator ?

 

 

Selline pilt tuleb :

Untitled.jpg

Muudetud liikme ZaveZMe'i poolt

Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kustuta cstrike/resource/GameMenu.res

kui ei aita siis kustuta kõik .res failid peale ClientScheme.res && OptionsSubMultiplayer.res

Ikka ei tööta, siis kustuta kõik ära ( siis kasutab valve/resource/*.res )

 

nad tegid motd_write cstrike/resource/GameMenu.res failile, seal sees on ainult 1 kood sees 1 menu jaoks, nüüd kui korda tahad pead terve faili ära kustutama või reinstalli või tõmba gamebananast uus gui : )

Tappa tuleks sellistele serverite omanikutele anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hmm kustutasin k6ik .res failid 2ra aga ikkka on seal migi fkng pask kustutasin juba sealt resource kaustast kõik failid ära peale 2 kausta. NO IKKA SEE PAS* SERVER ON SEAL.

Oskate veel aidata. Palun. Olen väga tänulik teile kui aitate .


Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Osta steam, saad skilli kaasa tasuta, wh ka ja võimaluse teistele öelda, et oled steam!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kas tegemist on steamiga või nonsteamiga?

 

Igatähes, nad ei saa välja minna oma slowhackiga cstrike kaustast, kui gamemenu on muudetud siis on muudetud gamemenu.res

nad võisid sulle configi bindida motd_write commandi, postita oma autoexec.cfg ja config.cfg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen mitu mitu korda uue tõmmand ja lasknud vana maha aga ei aita see.

 

Kui ei suuda kord teha, siis tee format. Reaalselt. Paned, et jätaks vanad windowsi failid alles ja siis saad vajalikud failid ümber tõsta hiljem (ei pea kuhugi uppima, tõmbama).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.