Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Griiferid

Soovitatud postitused

Et soovitan ära bännida järgmised isikud:

SpraypaintFTW

ip:194.150.65.97

glowbox

ip:82.131.81.9

maku

makumees

on sama kes spraypaitnftw. Ta kasutab dünaamilist IP aadressi

Siin on ainult yks pilt mis nad tegid, aga neid on veel:

2012-08-17_15.29.06.jpg


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tõesti keegi võiks teha selle faking plugini valmis et iga yks paneb serverile peale ja siis igast serverist kohe banned.

 

kevin sulle väikse soovitus, backupid head asjad ja samuti viska näiteks hawkeye peale et saad rollbackida


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja muidu jorksil või jorss või kes sa oled tal on õigus. See plugin võiks valmis saada juba:)

 

"JorKsX" mitte jorss

 

oskaks ma vaid javad meistertaks ise midagi sellist valmis


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vaata youtube-ist paari videot ja oled sama hea kui it alal õppind poiss.

Oskan nattukene midagi aga noh...

 

ma oskan kah aga hui nendest youtube õppetust midagi õppib :D ma parem õppin php'd juurde,kuna htmli ja cssi ja php oskan. vaatab kui viitsimist siis mida veel õppin


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ja html ja css lebo. Selle php ga mul raske:S. Mingit javat ma igaljuhul tuupima ei vci. Parem python juba.

 

kui htmlis midagi ilusad ja korraliku koodiga tahad teha siis ta niiväga lebo pole :D muidu paari kuuga õppid selgeks aga sellega kah teed mingi kasti disaini :D

 

PHP suht easy kui huvi on :D

python mõtetu :D

 

javad just sellepärast et siis ah ma ei räägi parem miks :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jah eks ta nii ole. Ega ma mingi ime tegusi selle htmliga valmis ei tee jah. Pigem kasutan tempe. Aga selle backupi kohalt selline kysimus et:mul on see multicraft see teeb ise backupi. Aga mis aja taagatn? Ja miks raibe ainult yhe mul teeb? Nt mul tulevad servusse häkkerid. Häkkivad ära jne. Map pees ja ss teeb servu backupi. No mul ple oidugi sellega midagi peale hakata ju. Ja kuidas ma selle logblockiga saan rollbackida? Kas sellega saab mingit valitud ala kah? Proovisin kah sellega mingi rb teha oma test serveris. votis enamus maju maha mis ma olin ehitanud:s


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah eks ta nii ole. Ega ma mingi ime tegusi selle htmliga valmis ei tee jah. Pigem kasutan tempe. Aga selle backupi kohalt selline kysimus et:mul on see multicraft see teeb ise backupi. Aga mis aja taagatn? Ja miks raibe ainult yhe mul teeb? Nt mul tulevad servusse häkkerid. Häkkivad ära jne. Map pees ja ss teeb servu backupi. No mul ple oidugi sellega midagi peale hakata ju. Ja kuidas ma selle logblockiga saan rollbackida? Kas sellega saab mingit valitud ala kah? Proovisin kah sellega mingi rb teha oma test serveris. votis enamus maju maha mis ma olin ehitanud:s

 

Oma serveri pealt Advanced->Scheduled tasks, sealt paned New, määrad nime, intervali ehk ajavahemiku, nt 1päev, ja command create backup.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.