Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mida teeksite teie, kui te saaksite olla 1 päev maailmas ainukesena?

Soovitatud postitused

Tahaks kindlasti Shangaisse ja Beijngi minna, ehk siis läheksin lennujaama ja laseksin endale sealt need piletid välja.

Pärast mida läheksin SWEDBANK'i ja võtaksin ~1M€ endale, millega oleks Hiinas mõnus ringi rännata.

Aga kindlasti tahaks istuta Valges Majas presidendi toolil, kus iga lihtsurelik ei saa kunagi istuda :) ( Teeksin pildi ka :D )

Ma tahaksingi võimalikult palju ringi rännata, mitte bazookaga linnas ringi jalutada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
teeks endale pommivarjendi. kaaperdaksin igalt poolt tavaari kokku, kõik arstitarbed, toit, relvad, mööbel, arvuti, elekter, tehnikavidinad, mingi levimasti ehitaks ka hoovi, tooks mingi sõjaväe humpsi ka ukse ette, millel automaat pea kohal, ammot kraabiksin kokku. enamjaolt läheks ikka sõjaväge rüüstama

 

funnimiseks pole aega, kuna see serious värk - sompside vastu tõhus meetod

 

peamine, mis ma selle päevaga teeksin, ongi asjade kokku kraapimine

 

Ühe päevaga üritad nende asjadega hakkama saada ?

 

Ise kah tariks minigi ulme summa pangast koju kokku ja ülejäänud aja paarutaks niisama mingite masinatega ringi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühe päevaga üritad nende asjadega hakkama saada ?

 

Ise kah tariks minigi ulme summa pangast koju kokku ja ülejäänud aja paarutaks niisama mingite masinatega ringi :D

 

ma ju viimase lausena ütlesin, et päev kulub tavaari kokku parseldamiseks, mitte ehitamiseks või mida sa mõtlesid. enamus asjad saab ikkagi sõjaväest, arstitarbed, toit, relvad jne


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Varastaks lennujaamast mõne reisilennuki mis eelnevalt tangitud...

Lendaks las vegasesse, teeks kõik kasiinod tühjaks (Jälgi jätmatta)

Veaks saagi eestisse oma enda koju keldrisse, sõidaks toompeale ja laamendaks tardunud poliitikutega, joonistaks rõvedusi näkku ja postitaks nende enda facebook

kontodelt rõvedusi seinale...

 

Ühesõnaga teeks nii et ei peaks pärast seda 24h õppima ega orjama raha nimel, ülejäänud aja passiks lambist, lebotaks jne...

Õpiks seda mis meeldib, tegeleks asjadega mis meeldivad.

 

Oled sa üldse kindel, et oskad juhtida lennukit ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
koolile paneks pommi otsa

Tüüpiline 5. klassi poisi jutt :O

Ise kolaks niisama linnas ringi :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei usu, et ma midagi tehagi jõuaks.

Tavaliselt on mõelda küll hea, et lähen ja teen seda, teist ja kolmandat.

Kuid kui olukord reaalselt kätte jõuab siis mõte kiilub väga kõvasti kinni.

 

Üksinda teha ei tahaks ma midagi, sest parem on ikka teha midagi seltskonnas kui üksi.

PS! Räägite rahade röövimisest, aga see, et te olete maailmas üksi ei muuda fakti, et suured rahad on lukutaga edasi.

 

 

Unustasin mainida, et asi millele ma oma aega kulutaks oleks vist trahvide krim. asjade jms. kustutamine.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hakkaks miljonäriks.

+ võluks kooli siit maamuna pealt ära.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jooks ennast täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mida meest, mis K***di moodi sa raha laenad, mis sa selle rahaga peale hakkad? jätad letile ja võtad mida soovid? Unbeliveable story bro...

 

Mina igastahes võtaks lebolt, ilmselt ma istuksin oma lemmik autosse ja hakkaksin trippima & igasugu asju tegema mis varem oli keelatud, ei imestaks kui 450cc kawasaki seljast end avastaks.

Sebiks Guni endale, paugutaks igalpool, teeks luks autodest enda märklauad...Õlakaga laseks midagi kohe raudselt õhku :D

Paar ketsi võtaks peale ka muidugi kuskilt urkast.

Paneks lihtsalt väga hullu ja mataks endale kuskile täiega tavaari maha, et hiljem üles kraapida :D

Offtopic: Ega jah, kohe raha ei kasuta. Raha edaspidiseks.

Ontopic: Jookseksin 3 ringi ümber maja ja läheks magama.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Magaks terve päeva maha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heameelega lendaksin kuskile, aga kuna pilooti pole siis jamh... Eummm mtea, rööviks panka (haha jääksin ikka lindile vist)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rottiks paar korraliku autot, maja, panka. :P


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teeksin kõike, mis muidu on keelatud :P


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Laamendaks linnas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene peatus on pank, sealt võtan mõned eurod ning seejärel ootan pingil, kuni päev läbi saaks.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.