Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vajan täielikku PO GMi, koos fside, UCP ja muuga.

Soovitatud postitused

VIP
PALUN, ära tee uut serverit mis on TÄIELIK PLAYON.

 

Nõus!


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olge normaalsed. Inimene ütleb, et ta ei oska skriptidagi ja teie juba räägite, et ta ei hakkaks tegema serverit. Mina muide õppisin ka nii skriptima, et võtsin kogu paki ning hakkasin looma. Tegin midagi GM'is ja siis käisin testimas. Ei ole vaja selliseid hatereid mängida siin koguaeg. Võtke asja rahulikult ja aidake kui inimene ilusti küsib. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha, keegi ei anna sulle PO GMI...

Osta :) Mul on PlayOn R15 ;)

 

Osta? Sul on õigus seda müüa? Selles suhtes, et müüd suure vaevaga tehtud Marguse tööd, sina pole üldse kaaasagi aidanud sellele. Mingi sõber jagas sulle ja siis arvad, et oled lahe kui omad seda.

 

Btw VAHVEL.NET STAFF liikmed, see mida ma preagu TSITEERIN on samasugune KERGE SPAMM mille eest minagi hoiatuse sain. Paluks teda ka warnida.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry, aga see ei ole Marguse edit, se on Stennu editut..

Tema kunagi arendas seda GM`i ja mina ostin talt selle ..

 

Kohe näha, et uus sampi maastikul...

 

Margus on põhi tegija ikkagi. Margus tegi selle gmi (või noh samp foorumis ühe gmi järgi vist), Stennnu editis. Lisas paar asja juurde. Stennnul ma arvan, et ei olnud õigus müüa seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.