Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

see kes video recordis pani et haxed by SQL


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
see kes video recordis pani et haxed by SQL

Mul mingi nicklamer siis järelikult, kes ise ei suuda omale nime välja mõelda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea video (Y)

Aga jah, proovi AntiCheati


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
proovi AntiCheati

 

mis vahet? kui vennad OPid siis pole eriti kasu sellest


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis moodi nad seda hackisid?

 

Nagu arvati paroolid ära või on mingi minecraft süsteemi leak?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis moodi nad seda hackisid?

 

Nagu arvati paroolid ära või on mingi minecraft süsteemi leak?

 

see on see kui kasutad outdated plugineid ;D siis uuemas versios on bug sees kasutadakse ära ja hull hackimine :D

ega need blaze vennad ikka pole õppinud et kui kuskil bug sees siis see pole hackimine :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Algul räägime ka sellest, et server oli cracked. Iga suvaline võib owneri nime panna, endale 50 oppi teha ja griifida. Pole kõige keerulisem...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Algul räägime ka sellest, et server oli cracked. Iga suvaline võib owneri nime panna, endale 50 oppi teha ja griifida. Pole kõige keerulisem...

 

peale seda räägime sellest et cracked serveritele on olemas register pluginid näiteka rakmak, authx või authme, sellega regad enda kasutajale passwordi ja kui siss lähed serverisse pead kirjutama /login "plaplapla" siis alles lubab teha sul midagi, muidu laggid spawnis


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui vaatasin siis authme-d pole enam ...

nyyd on authme Reloaded


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes muu kui lemonblazer :) Aga jah kasutati ära Auth bugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oeeh. Ma ei kindel, aga sul tõesti serverist backupi polnud. Backupiga sa oleksid nende vaeva lihtsalt ära nullinud, sest nad pidi superpickaxega vist tükk aega ringi jooksma, aga jamh. Ma ei leia muidugi üldse mõtet miks nii teha, aga jamh. Kui ma oma serveri avalikuks tegin, siis ilmus ka igast tüüpe, aga eks vigadest on kõige parem õppida. Automatic backup on muidugi alati peal, aga oleneb mille poole server ka pürgib. Oma serveris pean igasuguse cheatimise vältima, ehk nocheat+, logblock, xauth, worldguard, nopwnage ja neile kõigile on olemas alternatiive. Ma tavaliselt võtan selliseid asju kui kingitust, sest seejärel otsin võimaluse kuidas seda vältida ja olen targem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milline plugin, siis asendada AuthMe pluginaga, kui see on buggine?


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nad kõigil on omad vead praegu. Alternatiiv on xauth, mida mina kasutan. Aga sellel on juba sellised jamad, et inventoryd kaovad ära ning player telepordivad spawni kui välja logivad. Kunagi oli neil ka see bug, et sai momendiks OP kasutajasse sisse ning siis ise ennast ära oppida, aga see sai ära uuendatud ning praeguse kohta muud ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kunagi oli neil ka see bug, et sai momendiks OP kasutajasse sisse ning siis ise ennast ära oppida, aga see sai ära uuendatud ning praeguse kohta muud ei tea.

 

samuti googleta session stealer.

 

see selline väike program mille yhendad mingi randomi serveriga siis kui keegi OP logib sisse siis automaatselt viskab tema kasutajast commandi mille panid programmi ja see OP kes sisse logis saab automaatselt kicki :D :D

 

btw see program on NODUse tegialt :D

 

 

aga jh estomine backupid head asjad


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
samuti googleta session stealer.see selline väike program mille yhendad mingi randomi serveriga siis kui keegi OP logib sisse siis automaatselt viskab tema kasutajast commandi mille panid programmi ja see OP kes sisse logis saab automaatselt kicki :D :Dbtw see program on NODUse tegialt :Daga jh estomine backupid head asjad
Loe Noduse foormit, jorsss. Session Stealer patchiti juba ammu ära. Hetkel olemas juba üks teine võimalus, aga selle ärapatchimise vältimiseks müüakse seda umbes 50 dollariga. Vähemalt nii väitis Eric Skypes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma tean kes curzer griifingu boss on .See on jusscraft ta on ainultvarju nimega http://www.youtube.com/watch?v=kH6uWLBA_wk&feature=plcp vaadake 01:52 (see pole minu server :) )


Kunst ei ole kunsti teha, kunst on kunstis kunsti näha!

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma tean kes curzer griifingu boss on .See on jusscraft ta on ainultvarju nimega http://www.youtube.com/watch?v=kH6uWLBA_wk&feature=plcp vaadake 01:52 (see pole minu server :) )

 

see ammu teada et need vennad ultragamingu aka. blaze vennad

 

Loe Noduse foormit, jorsss. Session Stealer patchiti juba ammu ära. Hetkel olemas juba üks teine võimalus, aga selle ärapatchimise vältimiseks müüakse seda umbes 50 dollariga. Vähemalt nii väitis Eric Skypes.

 

kas ma ytlesin et see töötab? ma lihtsalt ytlesin et selline väikse program olemas.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hackimine =/= Griefingclient

Saage aru pls

 

=/=/=/=/==/ dafuq?

 

hackimine on täisesti midagi muud kui mingi grief clientiga (mitu modi koos) griefida


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda ta ütleski, =/= tähendab et Hackimine EI VÕRDU griefclientiga

 

aga mis kuradi =/= kunagi pole näinud, samahästi oleks võind panna

$hacking != $grienfing; 
?>


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.