Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

☆ FPCS Gaming | Minecraft Serverid [1.5]☆ | ÜHEL NEIST SKYBLOCK!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei tule nagu ette tulnud, et olen "Foorumi Liige" embleemi jagandu. o.O

http://foorum.zoneservud.eu/memberlist.php?sort=regdate&order=ascending&perpage=20&page=2


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidugi laadisid minu foorumist teiste isikute profiilide alt need, palun eemaldada.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gert, ma ei tea kas sa mäletad mind, aga ma olin su kunagises serveris nimega Thef0cuz, asi oli nii. Ostsin endale sinu serveris creativei, mille hind oli 10 euri. Siis oli sul mingi väärakas abiomanik kes greefis mapi ära, ja tuli uus map serverile. Kui ma serveri tulin, ütlesid sa mulle et ma pole midagi ostnud, ning ma ei saa midagi tagasi. Ning ültesin sulle ülelaskja, aga siis sain laksupealt banni su serveris. Et mina ei soovita sinu mänguserverites mängida !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Gert, ma ei tea kas sa mäletad mind, aga ma olin su kunagises serveris nimega Thef0cuz, asi oli nii. Ostsin endale sinu serveris creativei, mille hind oli 10 euri. Siis oli sul mingi väärakas abiomanik kes greefis mapi ära, ja tuli uus map serverile. Kui ma serveri tulin, ütlesid sa mulle et ma pole midagi ostnud, ning ma ei saa midagi tagasi. Ning ültesin sulle ülelaskja, aga siis sain laksupealt banni su serveris. Et mina ei soovita sinu mänguserverites mängida !

Mul pole olnud creative 10 eurot! Ja muidu said banni sellepärast, et sul oli op ja kasutasid seda ära, niiet ei olnud see mingi free ban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul pole olnud creative 10 eurot! Ja muidu said banni sellepärast, et sul oli op ja kasutasid seda ära, niiet ei olnud see mingi free ban.

Keegi andis mulle opi seal jah, aga see oli ennem. Ma võtan selle hinna kokku 10 eurot kuna ostsin sugulasele ka, ja sul oli mingi päevade asi seal, kaua kestab jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen käinud ainult ühe korra ja see oli kaks kuud tagasi!

 

Keegi andis mulle opi seal jah, aga see oli ennem. Ma võtan selle hinna kokku 10 eurot kuna ostsin sugulasele ka, ja sul oli mingi päevade asi seal, kaua kestab jne.

Ma ei tea kas keegi andis või midagi aga spawn oli griefitud ja sina olid seal lähedal ja just siis lõhkusid mingi blocki ära. Bannisin ära muidugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga oma minionid saada küll laiali serverit spammima.

Tal orjad teevad tema eest töö ära, aga jah, tavaline ülelaskja. Ei soovita tema mänguserveris mängida :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.