Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

BUMP, olen valmis teid uuesti teenindama ja ootan põnevusega mis ülesandeid teil mulle on!

-DareDevil

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pakkumised jälle oodatud!

Pärast ühte kuud c++ & opengl-ga tegelemist tundub pawn kuidagi hea, nagu kirjutaks kirjandit...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nii nüüd peaks teema korras olema... ( Ma ei olnud läbi lugenud mis seal õieti oli, häbi minule! )

Ootan teie loomingulisi soove ikka ja vist alati vahvli PM!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Üllatavalt palju tuli privaatseid sõnumeid pärast selle teema muutmist. Ma ei jõua nii paljudega tegeleda.

Lisaks sellele pole ma koguaeg arvutis aga kui olen võtan korraga ühe töö ja teen selle ära ilma arvutist lahkumata nii, et ma ei võta mitte tööd korraga ette.

Ma kirjutasin 2 inimesele, et võtan ette selle töö kuid ei jõudnud nendeni nii siis otsustasin tagasisidet anda privaat sõnumitele mis on tööde palvega ainult siis kui olen valmis teid ette võtma.

 

Veel natuke informatsiooni.

Kui ma olen töö valmis jõudnud ja kirjutanud, et lubatud on valmis ja kui ma pole saanud tagasisidet nädala jooksul siis laen plugina netti ülesse ja tühistan teie tellimuse.

Loomulikult kuna raha ma enne ei võta kui teie plugin on teil käes siis ei kaota te midagi peale selle, et teie soovitud pluginat saavad kõik kasutada kaasa arvatud teie

ja see teie idee pluginast mida tellisite pole enam privaatne idee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üllatavalt palju tuli privaatseid sõnumeid pärast selle teema muutmist. Ma ei jõua nii paljudega tegeleda.

Lisaks sellele pole ma koguaeg arvutis aga kui olen võtan korraga ühe töö ja teen selle ära ilma arvutist lahkumata nii, et ma ei võta mitte tööd korraga ette.

Ma kirjutasin 2 inimesele, et võtan ette selle töö kuid ei jõudnud nendeni nii siis otsustasin tagasisidet anda privaat sõnumitele mis on tööde palvega ainult siis kui olen valmis teid ette võtma.

 

Veel natuke informatsiooni.

Kui ma olen töö valmis jõudnud ja kirjutanud, et lubatud on valmis ja kui ma pole saanud tagasisidet nädala jooksul siis laen plugina netti ülesse ja tühistan teie tellimuse.

Loomulikult kuna raha ma enne ei võta kui teie plugin on teil käes siis ei kaota te midagi peale selle, et teie soovitud pluginat saavad kõik kasutada kaasa arvatud teie

ja see teie idee pluginast mida tellisite pole enam privaatne idee.

 

 

Saab kontakti ka kuidagi muudmoodi kui vahvli teel? :)

Saatsin pmi igastahes.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Teenus avatud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
http://gnight.eu/rude/asd.htm

Igaks juhuks laen selle üles.

Järsku hakkavad minu kohta jutud levima mis poleks tõsi.

Inimene ise ei mõista pawn keelt ning vaidleb mulle vastu, no kuidas ma siis aidata saan?

Ah, see tüüp ise ei jaganud matsu :D, krt milleks teha seda kui nagu nii ei oska :D, mina ka pwan ei oska ning selle ka ei võtta sellega suuri asju ette

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

uus teenus:

*Teen modelite suurust väiksemaks.

saan teha mängijate modelite suuruse 50-75% väiksemaks. See vähendab kõvasti download aega.

Need kes mu serverist läbi käinud on siis, mul endal oli samamoodi tehtud.

 

Mainin ära, et tehtud modeleid, ei saa enam kasutada nii nagu vanast.

Selleks vajan ka teie mod'i sma faili, et teha muudatusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

BUMP!

 

Ootan midagi huvitavat! : P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nendele kes veel ei tea mida ma teha suudan:

https://www.youtube.com/watch?v=YrwprxWgegY

 

Profiili stiil:

10659325_326734164153730_4615203807189418590_n.jpg?oh=78138458320f85302ea5225001095b1f&oe=546CD64B

 

Kõik mis võimalik on minu poolt tehtav.

Ootan endiselt huvitavaid pakkumisi.

-Gyiove

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.