Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mobiilne vahvel

Soovitatud postitused

Tere

 

Olen k2inud vahvel.net-is mobiiliga ning mobiilsel versioonil paar probleemi, minu arvates.

 

1) On raske vahet teha lugemata ja loetud teemadel ( V2rvid nii sarnased )

2) Kui l2hed kellegi profiilile, siis sealt mina igatahes pmi saatmist ei leidnud. Pidin minema oma s6numitesse ja ise alustama seda.

 

 

Hetkel rohkem 6elda ei oska, aga vb on need probleemid ainult minul ei oska 6elda.

 

Vabandan, et t2pit2hti ei kasuta, sellel klaval pole see v6imalik.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere

 

Olen k2inud vahvel.net-is mobiiliga ning mobiilsel versioonil paar probleemi, minu arvates.

 

1) On raske vahet teha lugemata ja loetud teemadel ( V2rvid nii sarnased )

2) Kui l2hed kellegi profiilile, siis sealt mina igatahes pmi saatmist ei leidnud. Pidin minema oma s6numitesse ja ise alustama seda.

 

 

Hetkel rohkem 6elda ei oska, aga vb on need probleemid ainult minul ei oska 6elda.

 

Vabandan, et t2pit2hti ei kasuta, sellel klaval pole see v6imalik.

Sa saad ju muuta kas sa tahad näha mobiilset vahvlit või siis valid lehekülje alt "Full Site". Siis ei tohiks mingit probleemi olla, et erineb tavalisest vahvlist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endale küll meeldib mobiilne versioon, mugav minu jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere

 

Olen k2inud vahvel.net-is mobiiliga ning mobiilsel versioonil paar probleemi, minu arvates.

 

1) On raske vahet teha lugemata ja loetud teemadel ( V2rvid nii sarnased )

2) Kui l2hed kellegi profiilile, siis sealt mina igatahes pmi saatmist ei leidnud. Pidin minema oma s6numitesse ja ise alustama seda.

 

 

Hetkel rohkem 6elda ei oska, aga vb on need probleemid ainult minul ei oska 6elda.

 

Vabandan, et t2pit2hti ei kasuta, sellel klaval pole see v6imalik.

 

Mul oli alguses sama jama ja soovitan sulle panna full site ja siis peaks kõik normaalne olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas saaksin vahvli lehe tagasi full versioonist mobiili vastu vahetada ?

 

Seal peaks kuskil olema kirjas, back to fullscreen vms nagu full site, ei mäleta kas oli all või üleval. All vist oli.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal peaks kuskil olema kirjas, back to fullscreen vms nagu full site, ei mäleta kas oli all või üleval. All vist oli.

Ma olen ka seda otsinud aga ei leidnud.

 

Bump ! Vajan küsimusele vastust.

Muudetud liikme wizardsgfx'i poolt

Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.