Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Real Dupe( 100b H)

Soovitatud postitused

Nagu näha siis on accide nimed nähtavale jäetud. All on ka kiri, "I'm banned. Brb crying myself to sleep loael. History was made."

 

Arvatavasti suutsid nad massive IRL cashi sealt välja tõmmata aga kuld mängust siiski läinud.

 

Need 2 pilti tõestavad, et neil on mõnikümmend billi alles veel aga, kas see nii ka jääb seda ei tea. Isiklikult LOODAN ja usun ,et enamus dupetud kullast siiski on läinud. Aga no pead ei anna :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On vaja siis neid uusi asju mängu tuua mis selle per*e keerab. Ja siis imestavad miks vähe mängijaid alles

 

 

aga kui tegid 2 uut kasutajat ja dupesid siis suht savi ju kui main banni ei saa :D

hoiad raha alles niikaua kui fagex on maharahunenud ja siis tõstad papi ümber kui alles :P

Selle raha eest mis ta teenis ma arvan, et oleks jumala savi kas saab main banni või ei. Ostad uue maxed acci ja kõik


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teenid 100k $ siis tõesti sügavalt p*hhui mis su mainiga juhtub. Kulutad sellest rahast 200$ ära ja saad sama hea või veelgi parema acci.

Summad tõesti täiesti uskumatud, mis sellega kokku ajati. Gf jagex.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teenid 100k $ siis tõesti sügavalt p*hhui mis su mainiga juhtub. Kulutad sellest rahast 200$ ära ja saad sama hea või veelgi parema acci.

Summad tõesti täiesti uskumatud, mis sellega kokku ajati. Gf jagex.

 

GF Buyers u mean. Jagex ei kaota selle pealt eriti midagi. Paarkend/paarsada inimest jäi rämedalt IRL kahjumisse ja ei saa enam memberiks osta ennast. See on Jagexi jaoks köömes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
GF Buyers u mean. Jagex ei kaota selle pealt eriti midagi. Paarkend/paarsada inimest jäi rämedalt IRL kahjumisse ja ei saa enam memberiks osta ennast. See on Jagexi jaoks köömes.

 

Mõjutas siiski ecot ning 200 playeri kaotus on ikka vähem raha jagexile

 

Aga nohh, see nii ja naa asi, mõlemal poolel häid/halbu külgi


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõjutas siiski ecot ning 200 playeri kaotus on ikka vähem raha jagexile

 

Aga nohh, see nii ja naa asi, mõlemal poolel häid/halbu külgi

 

ma arvan et 1200€ kuus mis nad selle membershipi pealt teenivad on köömes jagexile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nende endi lollus, et ei kontrollinud täpselt võimalikke vigu. Nüüd on tulemus käes ja kellel vähegi oidu ja tahtmist oli sai endale korraliku noosi teenida.

Rinx - Mis see runescape membership maksab kui ma teenin reaalselt $250 000 selle vea tõttu. Minu maailm ei jää küll seisma kui ma runescape.com lehele enam minna ei saa. Küll aga on mul $250 000 reaalselt juba ju olemas. Mis sa arvad, kumma sina valiksid? Taoksid ruuni päev otsa selle asemel, et $250 000 kulutada?

Jagex ei kaotanud selle vea tõttu peale 200 mängija ja ~1200€ kuus membership arvelt muud midagi.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nende endi lollus, et ei kontrollinud täpselt võimalikke vigu. Nüüd on tulemus käes ja kellel vähegi oidu ja tahtmist oli sai endale korraliku noosi teenida.

Rinx - Mis see runescape membership maksab kui ma teenin reaalselt $250 000 selle vea tõttu. Minu maailm ei jää küll seisma kui ma runescape.com lehele enam minna ei saa. Küll aga on mul $250 000 reaalselt juba ju olemas. Mis sa arvad, kumma sina valiksid? Taoksid ruuni päev otsa selle asemel, et $250 000 kulutada?

Jagex ei kaotanud selle vea tõttu peale 200 mängija ja ~1200€ kuus membership arvelt muud midagi.

 

 

Kas sa oled nagu lugenud ka, mis ma kirjutasin? Või on sul arusaamisega raskusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa oled nagu lugenud ka, mis ma kirjutasin? Või on sul arusaamisega raskusi?

 

Sinu tsitaat: Paarkend/paarsada inimest jäi rämedalt IRL kahjumisse ja ei saa enam memberiks osta ennast.

 

Enamus teenis reaalset raha, seega kuidas kahjum? Ban ruunis pole küll mingi asi miks peaks seda kahjumi sisse kirjutama. Kui sa ise reaalselt näiteks 10 000€ teeniks vea tõttu ja saaks ban, kas see siis sind huvitaks? Vaevalt. Igakell on võimalik uus main soetada.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu tsitaat: Paarkend/paarsada inimest jäi rämedalt IRL kahjumisse ja ei saa enam memberiks osta ennast.

 

Enamus teenis reaalset raha, seega kuidas kahjum? Ban ruunis pole küll mingi asi miks peaks seda kahjumi sisse kirjutama. Kui sa ise reaalselt näiteks 10 000€ teeniks vea tõttu ja saaks ban, kas see siis sind huvitaks? Vaevalt. Igakell on võimalik uus main soetada.

 

Kallis inimene.

 

Teenid 100k $ siis tõesti sügavalt p*hhui mis su mainiga juhtub. Kulutad sellest rahast 200$ ära ja saad sama hea või veelgi parema acci.

Summad tõesti täiesti uskumatud, mis sellega kokku ajati. Gf jagex.

 

GF Buyers u mean. Jagex ei kaota selle pealt eriti midagi. Paarkend/paarsada inimest jäi rämedalt IRL kahjumisse ja ei saa enam memberiks osta ennast. See on Jagexi jaoks köömes.

 

 

 

RÕHUTAN GF BUYERS!!!! Need kes seda kulda kokku ostsid meeletutes kogustes ja kes said rollbacki/bani selle kulla tõttu KAOTASID TÕSIST IRL CASHI. Massive irl cashi TEENISID need, kes seda bug abusesid. Ma küsin korra veel KAS SA EI OSKA LUGEDA?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis sain sinust valesti aru, arvasin, et pead silmas bug abusereid.

Sellisel juhul paistab see asi üldse teises valguses.

Eksimine on inimlik, ära hukka mõista kohe.

 

Ei mõista kedagi hukka. Võiksid mu postituse ju üle sirvida ennem, kui raudkindlalt vastu vaidlema hakkad lihtsalt. No harm done! :)

 

Let's go ontopic!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga antud hetkel on mõistlik osta suurtes kogustes rs kulda või tasuks sellest hoiduda? Enamus ostab kulda praegu kokku, et pärast siis kallimalt maha müüa, aga kas mitte see teema jagexi jaoks just praegu luubi all pole?

 

Millest just Rinx kirjutas? :D:D

GF BUYERS.

 

Kirjutad üleval, et kõik OK ja siis küsid uuesti küsimuse millele vastus olemas juba.

 

RÕHUTAN GF BUYERS!!!! Need kes seda kulda kokku ostsid meeletutes kogustes ja kes said rollbacki/bani selle kulla tõttu KAOTASID TÕSIST IRL CASHI. Massive irl cashi TEENISID need, kes seda bug abusesid. Ma küsin korra veel KAS SA EI OSKA LUGEDA?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.