Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline .Siim.

Close

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Midagi ette ka on näidata?

Pilditöötluse poole peal ma ei saa kahjuks sulle kõike näitada sest kes on lasknud teha pole lubanud avalikustada, VPS poole peal sa nagu nii näiteid ei näeks sest sinna ei anta võõrastele ligipääse, hetkel kodulehe poole pealt on tuua näited enda lehe peal ja siis kooli lehe peal(seal admin pool realselt ligipääsu ei saa, kui aega saan siis panen ainult pilte). Ning peamisel teen ma ainult scripte kujundused võtan netist või siis sõprade käest. Lisan ka seda et mänguserverite script ei avalikusta juba selle ns, et muidu lähevad ringlema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vot lõpuks keegi, kes ikka oskab ka asju teha :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Vot lõpuks keegi, kes ikka oskab ka asju teha :)

tänan, HeiTch

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Soovitan soojalt (Y) tegi mulle paar asja ära kuid siin ei hakka mainima, super hästi tegi näitas veel mulle läbi teamvieweri.. kuid jah +1 (:

Tänan. :). Lisan ka lehe kohta uudiseid Tehtud tööde alla hakkame vaiksel tegema Detailset vaadte millega saab lähemalt tutvuda tehtud töödega, sest seal täpsemad andmed ja kellele asi kuulub jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
* proFTP install (Hind: 2.50€/install) - Ühe käskluse eest küsid 2.50 ei no normaalne vend

hindede üle ei targutata, see hetkel oli offtopic, ning sa pole uurinudgi mida ma veel seal teen selleks, selle hinna sees

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
hindede üle ei targutata, see hetkel oli offtopic, ning sa pole uurinudgi mida ma veel seal teen selleks, selle hinna sees

 

Kirjas on install.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan soojalt (Y) tegi mulle paar asja ära kuid siin ei hakka mainima, super hästi tegi näitas veel mulle läbi teamvieweri.. kuid jah +1 (:

 

Miks siis? Ülisalajane teenus oli või?

 

hindede üle ei targutata, see hetkel oli offtopic, ning sa pole uurinudgi mida ma veel seal teen selleks, selle hinna sees

 

Täitsa teemasse oli ju. Kuid väga palju asju tekitas küsimärgi. See-eest edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Miks siis? Ülisalajane teenus oli või?

 

 

 

Täitsa teemasse oli ju. Kuid väga palju asju tekitas küsimärgi. See-eest edu!

 

tänan edu läheb vaja, eks ma muudan seda ees pool natuke ja see teenus mis talle tegin oli mysql tabelite tegemine ja mysql ühendused ning paigaldus, kokku oli 7 tabelit

 

Kirjas on install.

on vaja offtopic teha, rohkem oled pc koguja paistab siin hetkel välja

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

Nii tulemas on leht mida me oleme ise nullist teinud ja kujundus meie tehtud. Ning sellega seoses ootame me ideid. Ideede andmiseks sobib meile kõige paremini see variant kui lähete kodulehele ja kasutate Kontakt vormi. Jääme teie kõigi ideid ootma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama siin. Soovitan!!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)

Töösid juba tehtud kokku 3. Tellige julgelt siiani pole veel keegi kahetsenud tellimist

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

Nii praegusel lehel on käimas uuendus tööd palju selliseid parandusi mis pole külastajale nähtavad ja palju selliseid mis on juba nähtavad ja neid tuleb juurde uuendusi. Külastage ja hoidke end kõigega kursis, ning samuti tellige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)

Anname välja nüüdsest tasuta aladomeen, ühe aladomeeni kehtivus on 1 kuu ja kui omanik 3 päeva jooksul ei teavita et soovib aladomeeni alles hoida, siis kuulub kustutamisele ja peatselt uuendan ka esimest posti. Ning mainiks selle ka ära et vahetame homsest teenuspakkujat parem vastu.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt
Päeva numbrites tuli üle liigne number sisse mitte 31 vaid 3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)

http://dreamsserv.eu/ nii palume arvamust. Hetkel on muidugi pooled asjad tegemisel aga ikkagi ootame me arvamusi. Ning hetke seisuga oleme otsustanud, et 2014 alguses registeerime OÜ nimele lausa.

 

Edit:// Tõesti siit foorumist ei saa arvamust hetkelise lehe seisu korra kohta?

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena leht,

soovitan aitas endalgi paar asja korda ajada.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas

Võiks ikka ise kujunduse teha, aga ei... Midagi erilist sa kahjuks ei oska, need asjad tehakse kõik tasuta ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Võiks ikka ise kujunduse teha, aga ei... Midagi erilist sa kahjuks ei oska, need asjad tehakse kõik tasuta ära.

enne kui tuled kujunduse pealt halvustama, siis võiks uurida kah natuke miks ma ei ole ise kujundust jne teinud

 

Kena leht,

soovitan aitas endalgi paar asja korda ajada.

tänan :), vähemalt üks positiivne inimene :), neid on veel aga need pole selle foorumi liikmed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.