Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mida arvate mängust Garry´s mod ? Mis te seal ehitanud olete ?

 

Mäng on väga hea, saab ehitada ja igausugu prope liigutada igast küljest. Mängus põhimõtteliselt ei viitsi enam ehitada jne. Kasutan Toyboxi mis tuli välja GMODI. Sealt kasutan savesi mis spawnib sulle kellegi teise ehitatud asjad.

 

Punkte annan mängule 7/10.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Damn, juba 2 aastat tahtnud seda originaal versiooni, kus on toybox olemas-.- Muidu pelasin küll cracked steamiga seda.

Eks kunagi ostan ära ja hakkan tõsisemalt tegelema asjaga.

 

Kõige parem ehitis mis ma kunagi tegin oli vist täiesti funkstioneeriv prügiauto( tõstis konteineri peale, kallutas tagurpidi ja pani maha tagasi)


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Punkte annan mängule 0/10.

 

Mäng ei paku üldse mulle huvi, mul on alati seal nii igav lihtsalt ei paku pinget.

Kuigi võib arvate, et see mäng võib olla tegelikult vägahuvitav, kui on aega sellega tegeleda. Ise olen seal ehitanud midagi, lihtsalt aega viidetud jne.

 

Ma olen ka teiste savesgamesi kasutanud paljud lihtsalt ei taha töödata mul, maitea mille. Mina isiklikult ei viitsiks midagi ehitada sinna ainult kasutada teiste save gamesi jne :)

 

Aga kord paraku on nii, ma olen sellist tüüpi, ma veedaks rohkem aega Action mängudele näiteks BF3 jne, need vägapõnevad minujaoks :D

 

Aga jah, yo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui asja käppa saad läheb heaks :D

 

wiremod on suht kasulik mod nii multis kui singles


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mäng on väga huvitav kui sa seal midagi teha oskad.

Kõige huvitavam on RP ehk Roleplay serverid.

Seal valid endale ameti ja hakkad tegutsema... Teenid raha jms

 

Annaks 9/10


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.