Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas saada Vertical Sync "off"?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mul tõsine jama. Olen otsinud googlest ja vaatanud youtube videosi, miski ei ole tulemusi andnud, et MIKS MUL POLE VERTICAL SYNCIS OFF VALIKUT??? Ma tean, et see tõstab FPSi, selle pärast ma seda off tahangi panna. Mõni asjatundja võiks anda oma MSNi, mul seda hädasti vaja offi peale saada, ma maksan ka kui vaja, ;)

Untitled.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

  1. Access the OpenGL 3D settings here: Start » Control Panel » Personalization (or Appearance and Personalization) » Display Settings (or Display » Adjust resolution) » Advanced Settings » Intel® Graphics Media Accelerator Driver or Intel® Graphics and Media Control Panel tab » Graphics Properties... button » select Advanced Mode (if prompted to select an application mode) » select OpenGL or 3D Settings (or 3D » enable Custom Settings).
  2. To disable vsync on older Intel® graphics products, set Asynchronous Flip to On and click Apply. With newer Intel graphics products, set Vertical Sync to No and click Apply.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No okei siis, mul pole siis võimalust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kellegil veel midagi tarka öelda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.