Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

EPIC: Mehel varastati magamise ajal peenis!

Soovitatud postitused

Fei Lin, kes elab Wenlingi linnas, ütles ametivõimudele, et vargad tungisid ta tuppa ning tõmbasid talle koti pähe. Seejärel lõikasid nad ta peenise ära ning panid koos sellega jooksu.

Politsei arvab, et vargus võib olla seotud mitmete afääridega, mis Lin'il olid. Nad on teadlikud, et Lin on mitmete naistega maganud, kuigi Lin seda eitab, kirjutab DigitalSpy.

41-aastane mees selgitas vahejuhtumi asjaolusid:"Vargad panid mulle midagi pähe, tõmbasid mul püksid jalast ning jooksid ära. Olin nii šokis, et ei tundnud midagi. Siis nägin verd ja et peenist pole enam."

 

Politsei ning päästeüksused üritavad Lin'i peenise asukoha välja uurida. Käimas on ka uurimine.

 

 

((( http://noortehaal.delfi.ee/news/pipar/mehel-varastati-magamise-ajal-peenis.d?id=64733848 ))

 

Minu poolt siis:

 

Ma isiklikult loodan et minuga taolist situatsiooni ei juhtu, ning kui need peenise lõikurid ülesse leitakse, siis seda peenis enam nkn töökorda ei saa,

hetkel tundub et punanekukk pole ka tänapäeval enam nii hull kui varas:D

Muudetud liikme CNCRM'i poolt
kirjaviga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh issand mis inimesi siin maailmas leidub.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõistus pole oma teha...


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Natuke paneb küll muigama, kuid samas, mõtle kui endaga selline asi juhtuks... Ai-ai-ai.

 

Tahaks seda elukat kohe näha kes mu varustuse kallale tuleb. Ma usun, et eestis vist selliseid inimesi antud hetkel ei eksisteeri, aga kes kurat seda teab :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

eks igasuguseid dibiilikuid on olemas :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

WTF varastasid peenise loodan, et minuga midagi sellist ei juhtu :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma võtan mõne rikkuri peenise pantvangi ja nõuan suurema summa pappi välja $$$$$$$ HUSTLE HARD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.