Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oleks Abi Vaja! :)

Soovitatud postitused

Tegin siis oma MC servu väikse. See mul esimene servu, niiet oleks veits abi vaja.

 

Tmbasin siis mingi craftbukkit-i packi kus olid juba pluginid peal ja värki. Probleem selles, et kui ma lisan mängija "ops" listi, et ta saaks ehitada, siis saab ta ka kõik commandite õigused ja asjad. Kuidas saaks, et ta saaks ehitada, aga command õigusi ei saaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa pead serverit rentima kui tahad 24/7 hoida servut lahti.

Soovitan : karlerik@raplaserverid.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saate äkki veel ühte asja öelda, et kas on kuidagi nii ka võimalik, et kui ma arvuti kinni panen, siis servu jookseb edasi?

 

Vaevalt, et homehostist on kasu... Pigem jah rentida minecraft serverit. Ise pakuksin Lionhost'i, sealt saab abi ka, kui on vaja. (Nt plugini paigaldamisel, jms)

 

Lionhosti teema: http://vahvel.net/showthread.php?148640-AMETLIK-Lionhost-Minecraft-Hosting-9%E2%82%AC-GB


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nahui sa tõmbled koguaeg oma krdi LIONHOSTIGA! Soovitaks karl erikut pigem (Y)

 

Kui kaldamaja soovitas Karl eriku hosti siis miks ei võiks Prosinec Lionhosti Reklaamida? See et se sinu arust halb host on ei tähenda et kohe pakitakse asjad kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.