Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ahh ole nüüd, muretse enda pärast, mitte teiste. Saan klassi läbi, siis pole probleemi ju. Kui ma lihtsalt ei viitsi või noh ei jaksa koolis käia, siis mida ma ennast seal pingi taga lollitan? Ma ei ütleks, et ma olen rumal, kui ma ei tea ühtteist bioloogiast või füüsikast. Ega mitte ka siis, kui ma ei käi kehalises ega töö õpetuses. Need olid kaks ainet(või noh tundi, mis iganes), kus ma käisin aasta jooksul 2-3 korda. Töpa tuli kolm ära, kuna ühe tunniga mingi traat jupi kokku käkerdasin. Kehka tegin suvel 20 minutiga ära. Mõttetute ainetega tuli puudumisi, ma ei viitsi end piinata, selle pärast ise otsustan ka kuhu tundi lähen ja kuhu mitte.

 

saan aru ja, et see k6ik on m6ttetu ja yldse ei viitsi. aga need on need asjad mida tuleb teha, sa ei saa 6elda et mul on pohhui ja ma ei viitsi ja sada asja veel ja las teie olgu siin ja ma l2hen koju jne. koolis tuleb k2ia, saad aru? see koht pole tehtud selleks et sealt puududa, sealt sa saadki endale nupu sisse natuke m6istust. aga sellest, et see bioloogia ja fyysika v2rgist sutsu midagi ei tea see on norms. sellesm6ttes, et kes ikka n2iteks kunagi kasutab mingit haiget valemit millega arvutatakse mingi asja asja mille asi on asi, tegelt reaalis ei ole seda ju vaja.


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
saan aru ja, et see k6ik on m6ttetu ja yldse ei viitsi. aga need on need asjad mida tuleb teha, sa ei saa 6elda et mul on pohhui ja ma ei viitsi ja sada asja veel ja las teie olgu siin ja ma l2hen koju jne. koolis tuleb k2ia, saad aru? see koht pole tehtud selleks et sealt puududa, sealt sa saadki endale nupu sisse natuke m6istust. aga sellest, et see bioloogia ja fyysika v2rgist sutsu midagi ei tea see on norms. sellesm6ttes, et kes ikka n2iteks kunagi kasutab mingit haiget valemit millega arvutatakse mingi asja asja mille asi on asi, tegelt reaalis ei ole seda ju vaja.

 

Pigem ei saa sina aru, et ma saan öelda, et mul on savi ja ma ei viitsi. Selle pärast mul puudmised on. Mai viitsi vaielda, minu elu, kui ma ei käi, siis ei käi. Kohal olen piisavalt palju.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
saan aru ja, et see k6ik on m6ttetu ja yldse ei viitsi. aga need on need asjad mida tuleb teha, sa ei saa 6elda et mul on pohhui ja ma ei viitsi ja sada asja veel ja las teie olgu siin ja ma l2hen koju jne. koolis tuleb k2ia, saad aru? see koht pole tehtud selleks et sealt puududa, sealt sa saadki endale nupu sisse natuke m6istust. aga sellest, et see bioloogia ja fyysika v2rgist sutsu midagi ei tea see on norms. sellesm6ttes, et kes ikka n2iteks kunagi kasutab mingit haiget valemit millega arvutatakse mingi asja asja mille asi on asi, tegelt reaalis ei ole seda ju vaja.

Ära käitu nagu Emme.

 

Sel lõppenud õppeaastal oli mul põhjuseta 20. Tunnistan, et oli minulgi aegu, kui lihtsalt ei viitsinud või ei tahtnud tundi minna ja nii need põhjuseta tulid. Enamuse suutsin ja sain ära likvideerida. Jaanuarikuus kool algas ja kuni märtsi vaheajani, käisin esmaspäeviti kahes inglise keeles healjuhul 2-3 korral. Esimene kord ei läinud, mõtlesin, et küll ma nädala pärast lähen. Aga siis ka ei jõudnud.. Kui klassijuhatajale põhjendusi saatsin, siis ta vastas mulle lõpuks, et ürita ikka esmaspäeval kohal olla, et see hakkab sul traditsiooniks saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 k2sk , 2 kiitus

 

1. k2sk oli toidus6ja eest

2. puudumiste p2rast ning 6petajate mittekuulamine

 

kiituskirjad

 

heade sportlikke tulemuste eest

ja inglis keeles k6ik aastad viied

 

mul veerandis juba 180 puudumist neist vb 25 p6hjusetta :D

peab t6dema et enam ei saa puududa muidu lendan kah koolist :P , igatahes meil visatakse k2skkiri juba 10-15 pealt n2kku :O? jap karm kool meil

Muudetud liikme Pussuhais'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paar kiituskirja spordi eest , üks käskkiri põhjuste puudumiste eest ( 4 põhjusta puudumist ). Õnneks selle käskkirjaga oli nii , et allkiri sai võltsitud :D

 

See aastal puudumisi oli 30 ning ei olnud käskkirja .:) Imelik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul oli põhjuseta 32 puudumist ja põhjusega 150 teise pool aasta kohta ( Klassi rekord minu käes)

 

must be proud

 

käskkirju pole, seletuskirja 2x kirjutanud, kiituskirjasid 2 (9nda lõpetamine 4-5tega ja 10nda lõpetamine 4-5tega). Meil selline poliitika, et kui üle 7 põhjuseta puudumise, siis käitumine kursus MR (õnneks ema E-kool ..).

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis kooliga tegu siis?Aa seepärast sul siis eeldavasti osad puudumised saavadki põhjuse kui ema ekoolis käid?

Viimsi Keskkool, saavad põhjuse jah, aga ikka on see arv mõistlik kuna üldiselt puududes pead sa järgi õppima midagi nii, et sellega tekitad tööd juurde ainult endale.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.