Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kuna kooliaeg pole enam mägede taga siis tõstataksin päevakorrale ühe lihtsa arutelu. Teema üldiseks aruteluks on Käsk- ja Kiituskirjad. Oled kumbagi nendest saanud?

 

 

Ise olen saanud nii käskkirju kui ka kiituskirju.

 

Kiituskirja sain sportlike tulemuste eest ja käskkirja sain põhikoolis vist 7. klassis kui sai mängitud koolis selle laua jalgpalli väikese palliga sees jalaga ja üks vend lõi sellega mingi ämbri puruks koolis. Peale seda oli kisa taevani, lõpuks pidi see vend selle ämbri kinni maksma ja kõik said käskkirjad. :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen mõlemat saanud kiitusi on rohkem õnneks:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nime kustutasin ära. :D Selle aasta oma siis.

 

IMG153.jpg


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaks Käskkirja kooli vara lõhkumise eest, seinad olid lihtsalt nii õhukesed, et kui pihta lähed, tuleb auk sisse

 

Kiituskirja sain 3. klassis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

5 aastat saanud kiituskirja! See aasta ei tulnud!

Käskkirjasi pole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Käskkiri põhjuste puudumiste eest. Ning kiituskirjad heade sportlike tulemuste eest, ning heade tulemuste eest eesti keeles, inglise keeles, vene keeles ning ajaloos.

 

Kui said käskkirja põhjuseta puudumiste eest siis palju sul neid oli, sest ma küll ei ole saanud seda põhjuseta puudumiste eest...

 

Muidu mul mõned kiituskirjad ikka on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui said käskkirja põhjuseta puudumiste eest siis palju sul neid oli, sest ma küll ei ole saanud seda põhjuseta puudumiste eest...

 

Muidu mul mõned kiituskirjad ikka on...

10+ puudumisega saab.

Ning minu teada see on ka seadustes kirjas?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
10+ puudumisega saab.

Ning minu teada see on ka seadustes kirjas?

 

Vaevalt, et nüüd 10+ puudumise eest käskkirja välja kirjutavad, pigem ikka mingi 50 või nii. Endal oli põhikoolis iga veerad praktiliselt üle 10 põhjuseta puudumise, aga puudumiste eest ei saanud ma noomitust kordagi.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

7 või 8 klassis sain käskkirja joomise pärast.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10+ puudumisega saab.

Ning minu teada see on ka seadustes kirjas?

 

Mul oli viimati põhjuseta puudumisi veerandite kaupa järgnevalt: 12,3,18,40 aga ikka ei tehtud midagi, kusjuures tooks siinkohal siis ära ka põhjusega puudumised veerandite kaupa: 23,0,21,5

 

 

Vaevalt, et nüüd 10+ puudumise eest käskkirja välja kirjutavad, pigem ikka mingi 50 või nii. Endal oli põhikoolis iga veerad praktiliselt üle 10 põhjuseta puudumise, aga puudumiste eest ei saanud ma noomitust kordagi.

 

Eks tuleb korra sel uuel õppeaastal proovida saada vähemalt 50 põhjuseta puudumist, eks siis näha mis tehakse...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt, et nüüd 10+ puudumise eest käskkirja välja kirjutavad, pigem ikka mingi 50 või nii. Endal oli põhikoolis iga veerad praktiliselt üle 10 põhjuseta puudumise, aga puudumiste eest ei saanud ma noomitust kordagi.

10+ põhjuseta puudumisega peaks saama juba rahatrahvi, aga noh kui kool ei teata haridusministeeriumisse siis vast ei ole midagi jah.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
10+ põhjuseta puudumisega peaks saama juba rahatrahvi, aga noh kui kool ei teata haridusministeeriumisse siis vast ei ole midagi jah.

 

What? Mul on iga jumala veerand käskkiri puudumiste pärast, trahvi pole saanud. Aasta peale oli 380 puudumist. 50 neist oli võibolla põhjusega.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei tea, nats loll oled kui puudud aastas 300+ korda? nagu p6hjuseta, saan aru kui sul mingi ekstra-super haigus mis vajab ravi. ja netsky see ei olnud otse sinu pihta vaid k6igi, ei saa aru mis vajadused teil on, et lampi puududa? on see mingi uus stiil kui puudud mingi 500 p2eva aastas, saad vahvlis mingi awardi ve? koolis tuleb k2ia, isegi kui see ei meeldi teile. ja ausalt, mulle ka ei meeldi. :RpS_mellow:

 

OT: endal on 0 k2skkirja, eriti ei otsi ka neid ja kiituskirju sain ka vist 1-3. klassini, edasi olen saanud ainult mingeid spordi asju ja inglise keeles paar-mitu korda. (H)


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal olnud üks käskkiri ja seegi oli 6-ndas klassis. Panin ühele raketi taskusse ja jope põles koos pükstega ära. Kiituskirjad olen saanud sportlike saavutuste eest. Sain isegi 2 aastat järjest oma nimega medali koos kiituskirjaga dire vastuvõtul. Puudumisi oli mul rohkem kui oleks võinud, aga sellega ainult ähvardati, et käskkirja saab.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt, et nüüd 10+ puudumise eest käskkirja välja kirjutavad, pigem ikka mingi 50 või nii. Endal oli põhikoolis iga veerad praktiliselt üle 10 põhjuseta puudumise, aga puudumiste eest ei saanud ma noomitust kordagi.

 

Kusjuures meie koolis kirjutatakse ka 10+ põhjuseta eest käskkiri, endal algklassis joostes,üks tüüp jooksis järgi,tõmbasin ukse ette, ta jooksis pm uksest läbi ,nyyd mõeldes suht naljakas:D:D , kiituskiri spordi tulemuste eest. ukse pidin isaga korda tegema..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
What? Mul on iga jumala veerand käskkiri puudumiste pärast, trahvi pole saanud. Aasta peale oli 380 puudumist. 50 neist oli võibolla põhjusega.

 

+ meie koolis 280 puudumise eest vist oli kursuse kordamine,ehk istuma jätmine, käisin Muhu Pk's. lõpetasin seal sel astal 9nda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaevalt, et nüüd 10+ puudumise eest käskkirja välja kirjutavad, pigem ikka mingi 50 või nii. Endal oli põhikoolis iga veerad praktiliselt üle 10 põhjuseta puudumise, aga puudumiste eest ei saanud ma noomitust kordagi.

 

Minu põhikoolis sai juba 4 puudumisega käskkirja.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+ meie koolis 280 puudumise eest vist oli kursuse kordamine,ehk istuma jätmine, käisin Muhu Pk's. lõpetasin seal sel astal 9nda

 

aga meil ei tehtud midagi õpilasega(vähemalt minu teada) kel oli aasta peale vähemalt 600 põhjuseta puudumist ehk lihtsamalt õeldes käis ta koolis 2 või no 3 päeva terve aasta jooksul, 2. kel oli umbes samapalju aga natuke vähem põhjuseta puudumisi, jäeti istuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma ei tea, nats loll oled kui puudud aastas 300+ korda? nagu p6hjuseta, saan aru kui sul mingi ekstra-super haigus mis vajab ravi. ja netsky see ei olnud otse sinu pihta vaid k6igi, ei saa aru mis vajadused teil on, et lampi puududa? on see mingi uus stiil kui puudud mingi 500 p2eva aastas, saad vahvlis mingi awardi ve? koolis tuleb k2ia, isegi kui see ei meeldi teile. ja ausalt, mulle ka ei meeldi. :RpS_mellow:

 

Ahh ole nüüd, muretse enda pärast, mitte teiste. Saan klassi läbi, siis pole probleemi ju. Kui ma lihtsalt ei viitsi või noh ei jaksa koolis käia, siis mida ma ennast seal pingi taga lollitan? Ma ei ütleks, et ma olen rumal, kui ma ei tea ühtteist bioloogiast või füüsikast. Ega mitte ka siis, kui ma ei käi kehalises ega töö õpetuses. Need olid kaks ainet(või noh tundi, mis iganes), kus ma käisin aasta jooksul 2-3 korda. Töpa tuli kolm ära, kuna ühe tunniga mingi traat jupi kokku käkerdasin. Kehka tegin suvel 20 minutiga ära. Mõttetute ainetega tuli puudumisi, ma ei viitsi end piinata, selle pärast ise otsustan ka kuhu tundi lähen ja kuhu mitte.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põhikooli ajal sain kokku kuskil 7 käskkirja kuskil, oli ka kord kus sain 2 tükki korraga. Aga jah eks nad olid suitsetamise eest, ja siis kooli sööklas mingi leiva loopimise eest, siis sa tööõpetuse maja aken sisse löödud ja tossupomm sisse visatud enne tundi, et ikka tund ära jääks, ja enne tundi veel poiskestega trelliga ukselukku puuritud. Ei mäletagi väga, neid jamasi ikka oli. Kuid kiituskirju sain ka ikka terve posu, spordi eest, heade õpitulemuste eest jne, pätt olin, aga hinded olid head :D, nüüd gümnaasiumis ühe käskkirja saanud puudumiste eest ja mõned kiituskirjad korvpalli eest ja muud aktiivsete tegevuste eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.