Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PVP&GRIEF "The Heaven Gaming" 24/7/cracked/sms/factions 1.4.5

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Viimasel ajal mikski pärast rahvast vähenenud :(

 

Kool :D

 

Muidu normaalne server, kunagi mängisin nüüd vähem :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ärgem laskem koolipärast server ununeda !! Tehke kodused ära ja hop hop The heaveni :)

 

Avanenud on "the heaven serverid : Miniwars" server, hetkelise seisuga on server pool alles valmis kuid m2ngida saab ja varsti luban ka ehitada seal. SERVERI IP ON 188.165.136.202:25590

Muudetud liikme elnorito'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas trege sai vipiks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta pole servus käinud vist ja ma ei saa lisada teda. Ta peab v2hemalt korra sees k2ima siis saan lisada.

 

Olgu, kui ta lähiajal ennast ei ilmuta siis andke see mingile tüübile ära, et vähemalt keegi midagi saaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

Haige ront server ..

Griifivad mu koju sisse ja tapavad ära ning võtavad chestist asjad kuigi protect ja asjad peal suht jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no kuulge EESTLASED: see server on EESTI Parim server , esiteks kui hästi käitute võite saada Abistajaks v6i isegi KORRAHOIDJAKS omfg :D minuga see juhtus ma saingi korrahoidjaks , Omanikud on väga sõbralikud , Abistajad on Abivalmis , ja kui on mingi mure siis , öelge korrahoidjale v6i siis omanikule , ja nad tegelevad sellega , Serveril pole tulnud hetkel mitte ühtegi restartimist. kaas arvatud kunagi varasemal ajal. ja kui omanik Ppax ei lase teil midagi spawni ehitada siis ple vaja ta peale viha kanda ... esiteks , serveris ei tohi Häckida.

Kui serverisse tulete siis vaadake Spawni reegleid SERVERIS ON KÕIKE!!!!!

:)

By. lucas

 

LOODAN ET JOINITE SEST SELLES SERVERIS ON KÕIK SÕBRALIKUD!!!!!!!!

foorum : http://www.Theheavengaming.boards.net

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tehke korralik foorum + koduleht. Absoluutselt ei kutsu mängima .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ei soovita! Arendaja / Abistaja Merke teles minu juurde ning tappis gmiga mind, enam hullemat serverit olemas pole.

 

Marke on abistaja, ja tore et sa mulle sellest teavitasid aga palun esiteks foorumi avaldus siis saame edasi seda kaebust arutada, aga ma usun et hullemaid servereid on ka olemas ;)

 

Tehke korralik foorum + koduleht. Absoluutselt ei kutsu mängima .

 

Mis teil k6igil selle foorumiga on ? Tegin teema et serverit reklaamida ja teie kommenteerite foorumi ja kodulehte. Hetkell on küll mõttes tellida koduleht, vaatab äkki järgmine kuu tellin ära :)

Muudetud liikme elnorito'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.