Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

RJ45 kaabel kahe otsaga. Küll aga ei tohi neid kohe ühendada, ühe otsa võtad lahti, seal on 4 väikest juhet, 2 keskmist vahetad vastupidi (oletame et kui on järjestus 12 siis sa paned 21, saad aru) ja paned uuesti otsa kinni siis. Pole testinud, aga pidi toimima. Või siis üle kohaliku võrgu shared folderi teel (wifi/sama ruuteri taha ühendatud 2 arvutit).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänapäeval pole vahet enam mis kaabel on.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tavaline internetikaabel, saadad asjad läbi ühiskasutuse.

Tänapäeval pole vahet enam mis kaabel on.

 

Niipalju kui ma uurisin on vaja crossover kaablit? Tavalisel netikaablil pidi 2 juhet ära muutma vms.. (ma ei taha jännata sellega)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei pea sa midagi muutma. Nagunii sul ju mingi ruuter vms olemas siis ei pea IP majandusega jandama


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niipalju kui ma uurisin on vaja crossover kaablit? Tavalisel netikaablil pidi 2 juhet ära muutma vms.. (ma ei taha jännata sellega)

 

Ei pea mitte midagi ära muutma. Selle video järgi saad teha http://www.youtube.com/watch?v=l1NUXyRtbn8


counter-strike-_cs_-wallpaper-19.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.