Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oleks vaja abi arvuti ostmisega

Soovitatud postitused

Jah tõesto. Vabandan, lugesin natuke valesti 1. lehe postitusi.

 

Aga sa panid ise ka mõnusalt võssa.

Njh 2 lehel muidugi mainisin seda, aga noh siis 3-6 leht polnud tõesti juttu crossfirest, aga noh elab üle juhtub :D.

Aga nagu näha siis oli mul õigus niiet 4-5 lehte vaidlust tasus ära :D:D.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njh 2 lehel muidugi mainisin seda, aga noh siis 3-6 leht polnud tõesti juttu crossfirest, aga noh elab üle juhtub :D.

Aga nagu näha siis oli mul õigus niiet 4-5 lehte vaidlust tasus ära :D:D.

 

Eino sellessuhtes ütlesid valest, et need kaks kaarti ei taha sul mingit 900W toitekat. Toitekas võib olla jah 900W aga see on jälle mõttetu rahakulu.

 

Vaata see tootja, kes kaarte teeb need seal ise arvutavad välja kui suurt toitekat sul vaja on, et nende kaart toimiks terves süsteemis hästi.

7770 xfires tahab saada miinimum 600W toitekat. See tähendab, et kõik on juba sinna sisse arvestatud.

 

USB, CPU, GPU ja muu mant.

 

Tahtsin seda pigem selgeks teha.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see et 1000W on vaja 2x7770 jaoks selles sul küll õigus pole vaata eelmist lehte ma kirjutasin selle ilusti lahti seal on jutt CF'st

HD 7770 idle power consumption on 90W iga kaardi kohta. Load on ~200W iga kaardi kohta

Ehk siis 2xHD 7770 täis loadi juures võtavad kuskil(ilma overclockita) 400W kokku

i5 3570k ~160W täis loadi juures

+ muud vidinad mis ei võta iseenesest palju aga natuke ikka. Mina võtaks 700W'se siis on veits overclocki ruumi ka

see on siis load ( 1 kaart)

load%20power.png

ja idle (samuti 1 kaart)

idle%20power%20long.png

Muudetud liikme mightyfalls'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eino sellessuhtes ütlesid valest, et need kaks kaarti ei taha sul mingit 900W toitekat. Toitekas võib olla jah 900W aga see on jälle mõttetu rahakulu.

 

Vaata see tootja, kes kaarte teeb need seal ise arvutavad välja kui suurt toitekat sul vaja on, et nende kaart toimiks terves süsteemis hästi.

7770 xfires tahab saada miinimun 600W toitekat. See tähendab, et kõik on juba sinna sisse arvestatud.

 

USB, CPU, GFX ja muu mant.

 

Tahtsin seda pigem selgeks teha.

Seda 600W nõuab ainult see kaart, aga + prose ning muud vidinad ka veel sellega koos saad oma 250-300W kenasti juurde.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda 600W nõuab ainult see kaart, aga + prose ning muud vidinad ka veel sellega koos saad oma 250-300W kenasti juurde.

 

Sa saad täiesti valesti aru.

 

Minu grafakaart üksi tahab miinimum PSU'd saada 500W, kuidas siis mul kogu mant töötab 550W?

 

Lihtsalt see arv mis tootjad välja annavad, näitab kui võimas sul peab olema toitekas, et KOGU arvuti töötaks.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa saad täiesti valesti aru.

 

Minu grafakaart üksi tahab miinimum saada 500W, kuidas siis mul kogu mant töötab 550W?

 

Lihtsalt see arv mis tootjad välja annavad, näitab kui võimas sul peab olema toitekas, et KOGU arvuti töötaks.

Töötab ta jah, aga iseasi kui kaua. Sest see phenom prose nõuab sult juba koos cd drividega jahutite ning usb särkide värkidega ligemale 350W.

 

Arvutasin su voldid kokku neid on umbes 650-700W Ringis.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Flame kas sa oled veid puupea? See mida MrStriky räägib on tõsi ja asi ongi nii ära näidatud. Mitte, et üks video võtab 500 WATT'i kui panen kaks sisse pean ostma 1200 WATT'ise, et kõik töötaks.

 

 

E: Sõbral oli sees kaks HD 4870 kaarti ja 750 toiteplokk kõik töötas laitmatult ja ei olnud midagi viga.

Muudetud liikme Rainer499'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igastahes ma ei viitsi vaielda. Ma parem soovitan soojalt sellele inimesele kes sulle sellist juttu rääkis, vastu vahtimist anda :D

 

lic selgitage et see 450W on see palju epa olema et selle kaardiga kogu arvuti töötaks?

 

 

Ei ole, 500 on miinimum.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Flame kas sa oled veid puupea? See mida MrStriky räägib on tõsi ja asi ongi nii ära näidatud. Mitte, et üks video võtab 500 WATT'i kui panen kaks sisse pean ostma 1200 WATT'ise, et kõik töötaks.

Mis sa seletad kui sa matsu ei jaga ... loe eestpoolt poste äkki saad targemaks.

 

Igastahes ma ei viitsi vaielda. Ma parem soovitan soojalt sellele inimesele kes sulle sellist juttu rääkis, vastu vahtimist anda :D

 

 

 

 

Ei ole, 500 on miinimum.

Loe palun mis ma kirjutasin kui ei usu siis arvuta ise siin http://support.asus.com/powersupply.aspx


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toon siis veel selle välja mis ennem tõin

 

Kui kaks AMD Radeon HD 7770 Kaarti ehk 7770 Crossfire nõuab 550W.

Ning kui liita sellele tema välja toodud prose, usb, cd drive, jahutus ning kõik muu selline saame 300W Lisaks.

 

Siit arvutustehe 550W+300W = 850W kuidas siis peaks piisama 700W PSUST geenius :D.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt on nii, et ta sai praegu aru, et ei jaga suurt sittagi aga uhkus ei luba tunnistada, et on loll ja oma vaja oma jura edasi toota.

Ma ei saa aru mida sa mäurad :D? Kui sa midagi ei jaga siis pole vaja lollide järgi kaagutada :P.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt on nii, et ta sai praegu aru, et ei jaga suurt sittagi aga uhkus ei luba tunnistada, et on loll ja oma vaja oma jura edasi toota.

 

E: Sinna 550 W alla ongi juba lisatud su USB'ed ja muud jurad kuidas sa sellest juba aru ei saa? 550 on min toiteplokk mis olla tohib.

 

Vaatan ka, et mõnel vennal on raha palju, et mingi 800W+ PSUsi osta, et panna see arvutile mis saaks hakkama ka 600W :D:D

 

 

E: Aga las ta ajab oma jura edasi, ma ei viitsi vaielda, kui ikka kuulda ei võta siis pole see enam minu süü :)

 

Edu!


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatan ka, et mõnel vennal on raha palju, et mingi 800W+ PSUsi osta, et panna see arvutile mis saaks hakkama ka 600W :D:D

Eks sa proovi siis i5-3750K Prose + 2x 7770 Radeon Crossfire ning muude lisavidinatega.

Vaata kaua sul see 600W PSU töötab. Siin lehel saate ise kõik voldid ning värgid särgid kokku lüüa kui mind ei usu http://support.asus.com/powersupply.aspx


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.