Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teostan php, kohati javascript, css ning html töid

Soovitatud postitused

((Ma ei tea, kas on õigeskohas või ei. Kui ei, siis tõsta palun ümber))

Hei,

 

Olen hetkel 14, ning elan Tartus. Tegelesin Parkouriga, kud oleks soov siiski edasi sellega tegeleda. Igapäevaselt tegelen rattasõiduga ja arvutiga.

See huvi hakkas alates 7 aastat tagasi(siis olin 6-7 a vanune), mil tegin enda arust nvu'ga kodulehte. Tollega tuli isegi veidike välja. Nüüdseks olen nende aastate jooksul õppinud PHp, htmli, cssi ja isegi konsoolis C keelt.

 

Tuli vaba aja puhul huvi hakata teostama väiksemaid selliseid töid nii php, kui ka css/html i alal.

 

PHP s kasutan ise OOPi, sest sellega on mul lihtsam leida asju üles. Kahjuks pole html ja css näidet, aga PHP oma on olemas, lihtne, kuid lihtsustab nii mõndagi mysql päringuid(UUENDATUD):

 

http://www.upload.ee/files/2519251/mysql.php.html

 

Teine näide:

 

Siin on nüüd kasutatud PHPd ja javascripti.

 

http://www.stucco-lustro.com/t/

 

Küsimused ja selle vastused ning õige vastus asub andmebaasis. Küsimusi alles paar tk.

 

 

Soovimised ning pärimised privaatsõnumiga, ja saame hinnas kokkuleppele.

 

 

Minu emailiks on: arvo@stucco-lustro.com (Stucco-lustro.com alles tegemisel)

 

 

((Palun mitte väga läbustada teemat, ning minuga pahandada, kuid midagi jääb silma, siis teata :) ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

MySQL klassis die() kasutamine ei ole just hea variant, kasuta selle asemel return false;.

MySQL klass jätab kasutajale võimaluse kasutada MySQL injectionit. Targem oleks see ikka klassis jooksutada, mitte iga kord ennem meetodi kutsumist käsitsi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.