Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist ,

 

 

Eile õhtul siis pelasin MC-d sõpradega hamachis ja vaatan ning kullan arvuti undab räigelt, siis võtsin lahti Speccy ja vaatasin VIDEOKAARDI temp oli 100C... Rääkige milles viga võib olla ?? Täna hommikul võtsin PC lahti ning vaatasin ,et kas töötab video ventikas normaalselt. Jap töötas niiet äkki kellegil on soovitusi mida võiks teha ?

 

Midagi overclockinud pole ega muud alles hiljuti lasin tolmust puhtaks ka... Samas kas võib temperatuur tõusta ka ekraani resost sellepärast ,et kui ma panen väiksema reso siis temp langeb ja räigelt...

 

Videokaart ise: http://www.nvidia.com/object/product-geforce-gt-420-oem-us.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hm puhasta ära ja võtab kohe temperatuuri alla, usun mind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Äkki, lihtsalt videokaart ei salli suure resoga mänge, endal oli umbes sama jama kunagi.

MC pole suure reosga mäng. puhastanud oled ikka arvutid ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Pane uus termopasta, see võib ka päris korralikult aidata.

Edit: Palju sulreso ja fps on? vaatasin et ega see kaart midagi väga võimsat nüüd küll ei ole

Muudetud liikme jkymmel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Mis reso peal jookseb?

EDIT: nvm, sain teada.

Draivereid ikka oled uuendanud? See päris vana kaart ju.

Muudetud liikme jkymmel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pastat ei tea jahutus töötab küll kuigi see jahutus nagu minu meelest mitte midagi ei jahuta sest too on nii väike ..

 

No eks ta jahutab ikka, võta oma videokaart arvutist välja ja tee täiesti tolmust puhtaks. Seda tiivikut võid võtta isegi tolmuimejaga. (nii et see ringi käib seal)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3

mul nvidia 8800 gts 512 sellel on 90 kraadi normaalne need kannatavad palju kui m2ngimise 2ra l6petan siis ei unda enam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea, kas see küll aitab, aga sõbral on nii, et kui mängimise ajal arvuti hakkab suht undama, siis virutab jalaga arvutile, olen tema juurde olnud, kohe jääb vaiksemaks.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3

Siis kui vahel virutad siis aitab jh. Eriti kui vanad arvutid pinisema hakkavad või midagi sellist.

Muudetud liikme taal3'i poolt
aiab-aitab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Millega vaatad tempe? vb panevad sensorid segast.

 

Ma alati olen vaadanud programmiga SpeedFun, varem oli olnud temperatuur kuni 130C, kuid ära puhastades arvuti täielikult, isegi õlitasin videokaarti ning temperatuuri norm 100-110C langes 58C peale.

See on mingi ime, kuigi olin varem puhastanud küll, viimati võtsin videokaardi juppideks lahti.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hmm kui ma nüüd hästi mäletan siis mul on 2 lisaventikat ka. Üks ongi täpselt videokaardi peal siis teine on täiesti lambist. Protsessorile on ka teine ventikas niiet neid peaks kokku olema 4-5 ? (( kuskil on veel )). Lähitulevikus lähen käin klickis ostan selle jampsi ära ja vaatab mis teeb... Kui ei aita siis soovitage mulle juba uut videokaarti 0-100 €

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm kui ma nüüd hästi mäletan siis mul on 2 lisaventikat ka. Üks ongi täpselt videokaardi peal siis teine on täiesti lambist. Protsessorile on ka teine ventikas niiet neid peaks kokku olema 4-5 ? (( kuskil on veel )). Lähitulevikus lähen käin klickis ostan selle jampsi ära ja vaatab mis teeb... Kui ei aita siis soovitage mulle juba uut videokaarti 0-100 €

 

muidu palun lõpeta kaldkirjas kirjutamine :S


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.