Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Juhtkond nõuab minu iskliku info??

Soovitatud postitused

VIP

Sellise teksi sain siis Mcsannult:

 

Sooviks pilti isikut tõendavast dokumendist, juhtkonna liige vaatab Teie andmed üle ja kui sobib siis lisame etiketi, kui andmed valed bannime Teie kasutaja ning kustutame teema!

 

 

Kui jah siis mis alusel?

Päris jagangi oma infot suvalise tondiga...pmst sama, et lendan tänaval suvalise inimese juurde ja küsin kõik panga koodid jne...

 

 

VÄGA HAIGE!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei nõua, küsime vabatahtlikult.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuidas ma peaks käituma?

Oma iskliku infot ma kohe kindlasti ei jaga...loodame, et selline väljapressimine ei lähe mingi paragrafi alla ei lähe....

 

Sest minule tundub, et see on väljapressimine!

 

Mina sain mcsannu vastusest aru, et kui ma infot ei jaga siis minu teemat ei avata!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas ma peaks käituma!

Oma iskliku infot ma kohe kindlasti ei jaga...loodame, et selline väljapressimine ei lähe mingi paragrafi alla ei lähe....

 

Sest minu tundub, et see on väljapressimine!

 

Sinu kasutajakonto on Vahvel.net omand, seega Juhtkond võib sellega ükskõik mida teha, et saavutada Vahvel keskkonna heaolu. Välja pressimine see küll ei ole.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina sain mcsannu vastusest aru, et kui ma infot ei jaga siis minu teemat ei avata!!

 

Ei avatagi, sest on kahtlust, et kasutaja pole õige omaniku käes.

 

Ise sa hakkasid lolli mängima. Ainult ennast on sul süüdistada.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sinu kasutajakonto on Vahvel.net omand' date=' seega Juhtkond võib sellega ükskõik mida teha, et saavutada Vahvel keskkonna heaolu. Välja pressimine see küll ei ole.[/quote']

 

Aga kuidas see sinule siis tundub? Kui infot ei saada siis teemat ei avata

 

Mis seda kahtlust põhjustab juhtkonna silmis, et ma pole õige omanik?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kuidas see sinule siis tundub? Kui infot ei saada siis teemat ei avata

 

Mis seda kahtlust põhjustab juhtkonna silmis, et ma pole õige omanik?

 

Sellele vastuse saad Cmxz1 postitusest.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kui juhtkond väidab, et ma olen "vale omanik" siis kes on õige omanik? Kui saadan oma info siis millega teil on seda võrrelda, et ma õige/vale?

 

Teil pole millegagi võrrelda minu andmeid nn õigete andmetega. Hetkel tundub, et juhtkond proovib leida veid rumalamaid inimest kes oleks läinud õnge ja jaganud oma infot. KUIGI LOODAN, ET SEE NII OLE

 

Kuna minu käest küsis Mcsannu sellist asja siis ma oleks selle juhtkonna liikme vastu veidi ettevaatlik!

 

väga pettunud vahvli juhtkonnas

Muudetud liikme Naksi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saatsid siis mulle sellise etiketi, et ma ära täidaks ning teema avaks.

 

etikett.bmp

 

Sa tarkpea tead üldse, et isikuandmete võltsimine on keelatud?

 

Ning etiketis peab olema nimi, linn ning kontakt, vastasel juhul läheb teema kinni!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enam pole midagi öelda ja? Provotseeri veel juhtkonda....


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Enne selle avalduse saatmist oli ka kirjavahetus...mitte, et ma lambist saatsin sellise avalduse..

 

Etiketis oli algul, et kes soovib see küsib! Kui ostja soovib siis avaldan andmed kui ei soovi siis pole ju probleemi...

Kuidas puutub müüki kus linnas ma elan või mis maakonnas?

 

 

Endiselt ootan vastust milliste andmetega, oleksite minu andmeid võrrelnud? Juba põhimõtte pärast lähen lõpuni välja ja teen asja ametlikuks selliste isikuandmete küsimise kohta....kuna teile pole mingit alust sellist asja küsida....kui ma oleks jaganud pärast oleks mcsannu võtnud laene vms jamaga hakkam saanud.

Muudetud liikme Naksi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne selle avalduse saatmist oli ka kirjavahetus...mitte, et ma lambist saatsin sellise avalduse..

 

Etiketis oli algul, et kes soovib see küsib! Kui ostja soovib siis avaldan andmed kui ei soovi siis pole ju probleemi...

Kuidas puutub müüki kus linnas ma elan või mis maakonnas?

 

Et ennem raha saatmist saab tausta kontrolli teha. Kas konto kuhu saadetakse klapib nimega mis teemas kirjas. Elukoht, et saaks täpsemat infot.

 

Keegi ei käse sulle neid panna, need on foorumi reeglid, kui ei meeldi siis ei pea müüma ega ostma siin midagi.

 

Kui raske on aint eesnimi, linn ja msn panna?


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enne selle avalduse saatmist oli ka kirjavahetus...mitte, et ma lambist saatsin sellise avalduse..

 

Etiketis oli algul, et kes soovib see küsib! Kui ostja soovib siis avaldan andmed kui ei soovi siis pole ju probleemi...

Kuidas puutub müüki kus linnas ma elan või mis maakonnas?

 

ütle, et see on ostjate kaitsmiseks. Neid andmeid peab avaldama ainult siis kui ta tahab olla aktiivne meie turul ja kui ei soovi neid avaldada siis ei tohi ka meie turul olla

Endiselt ootan vastust milliste andmetega, oleksite minu andmeid võrrelnud? Juba põhimõtte pärast lähen lõpuni välja ja teen asja ametlikuks selliste isikuandmete küsimise kohta....kuna teile pole mingit alust sellist asja küsida....kui ma oleks jaganud pärast oleks mcsannu võtnud laene vms jamaga hakkam saanud.

 

See on ostjate kaitsmiseks. Neid andmeid peab avaldama ainult siis kui ta tahab olla aktiivne meie turul ja kui ei soovi neid avaldada siis ei tohi ka meie turul olla. Kui veel probleeme siis võta Henry'ga ühendust.

 

Ning mis kuradi laene ma sul võtan eesnimega või linnaga kus sa asud?

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma usun, et mõlemad oleme jõudnud otsusele ja teema võib kinni panna.

Mcsannu kohta teen avalduse...kuna soovis/proovis väljapetta minu iskliku infot väites, et temal on võimalus seda võrrelda ja kontrollida (huvitav millega??)

 

TEEMA KINNI!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma usun, et mõlemad oleme jõudnud otsusele ja teema võib kinni panna.

Mcsannu kohta teen avalduse...kuna soovis/proovis väljapetta minu iskliku infot väites, et temal on võimalus seda võrrelda ja kontrollida (huvitav millega??)

 

TEEMA KINNI!!

tõsine facepalm su postituse peale hetkel..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas puutub müüki kus linnas ma elan või mis maakonnas?

 

 

Eestis on täpselt sama minu nimega isik olemas. Äriregistris ja jne kohtades. Linna ja maakond aitavad kaasa sellele, et teada kumb on kumb.

See teine minu nimega isik on väljaspool viljandit. Seega, saab teha vahet isikutel.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei pea tegutsema meie turul kui sa ei soovi seda teha. Kahjuks on reeglid sellised ostjate kaitseks, et nemad saaksid olla kindlad selles, et nemad räägivad õige inimesega ning see aitab inimestel teha taustauuringut enne ostmist. Googeldades sinu nime ja MSNi, et olla veendunud sinu aususes. Mcsannu ei saa võtta laenu sinu nimel kuni ta ei oma sinu passi või ID kaarti. Loll jutt suhu tagasi.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui raske on aint eesnimi, linn ja msn panna?

Sooviks pilti isikut tõendavast dokumendist - Linnast ja nimest ei räägi keegi algul

Seal on ikka kõvasti rohkem andmeid, isegi ma ei annaks mingile suvalisele inimesele, adminile veel aga modele kindlasti mitte.

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa ei pea tegutsema meie turul kui sa ei soovi seda teha. Kahjuks on reeglid sellised ostjate kaitseks, et nemad saaksid olla kindlad selles, et nemad räägivad õige inimesega ning see aitab inimestel teha taustauuringut enne ostmist. Googeldades sinu nime ja MSNi, et olla veendunud sinu aususes. Mcsannu ei saa võtta laenu sinu nimel kuni ta ei oma sinu passi või ID kaarti. Loll jutt suhu tagasi.

 

 

Laen oli suvaline näide...muidugi ma ei tea tema plaane kuidas ta soovis kuritarvitada minu isikuandmeid.

 

id ja juhiloal pole linna ja maakonda? tema küsib? kas pole kahtlane?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sinu isikuandmeid ta ei saa kuritarvitada ilma, et tal oleks füüsiline sinu isikut tõendav dokument. Muud asjad mida ta saaks netis teha saab ta teha ilma sinu admeteta. Tehes muu msni ja mis iganes, nagu need scammid käivad. Kahjuks või õnneks sannu on usaldusväärne inimene ja tal tõesti ei ole mõtet seda teha ega isegi soovi. See vaidlus on väga suur lollus ja ma sinu maine kaitsmiseks sulgen nüüd teema. Kui sa ei soovi neid andmeid sinna panna siis ära tee turul tehinguid.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.