Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

Teema siis selline et ostsin 4 kuud tagasi lappari euronicsist ning algul jooksis kõik puhtalt, kui nüüd isegi tuima internetis brausimise peale kukkub laggima ja jookseb pidevalt kokku :S nt mängisin enne san andreas ~100fps, nüüd märkasin et mäng jookseb vaevalt 40 fps :O :O :O :O viirusetõrjet olen teind, programm ka hea, McAffee täisversioon mis tuli läppariga kaasa... Palun aidake kuna läppar maksis oma 800€ :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei ole ITpro aga ma pakun lampi, kuna tegu läpakaga, äkki on see Energiarežiim low peale pandud? See kus läpaka akut näitab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@Chill(H) Jah, aku kasutus on max performance peal... btw mul aku enamasti tagant kui mängin...juhtmega seinas.

 

@jkymmel No seda viga ma juba teind :D algul näitas et kasutas intel HD graphics siis panin nvida kaardi defauldiks...

 

Peale mängu käib tavaliselt poweri player..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga vb asi on viiruse tõrjes?Omal oli ka selline asi,kui lasin ühe viiruse tõrje peale,siis oli haige lagg ja jooksis kokku.

Äkki vb mõni programm ,mis võttab arvuti kokku?

Kui pole midagi aitanud,siis vii garantiise,muidu võid üldse persse keerada ja pead maksma paranduse kinni.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.