Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Roheline täppp 5++ aga seda vetsupaberit ma küll kunstina ei kujuta kahjuks ettegi .. :S

Lisa veel huvitavaid pilte :)

 

Tänan. "Valge vetsupaber" sümboliseerib meie igapäevast rutiinset elu, selline sümboolne foto. Nädalavahetusel on vaba aega, eks ma proovin teha mõned head shotid. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tegelt kh millegist ilusast ei oska pilti teha? mingi kodu arestis oled we? t*ra terve suvi istutakse toas tehakse toas pilte?? irw lihtsalt.

 

Me ei pruugi defineerida ilu samaselt. Kodu arestis? Oled sa 12-aastane? Terve suvi istun toas teen pilte? Miks mulle jääb mulje, et sina oled hoopis mingi kuri, teismeeas nolk, kellel alles karvad kasvama hakkasid ja nüüd mõtleb, et ta on isane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas on kunagi plaanis veidi kvaliteetsem kaamera muretseda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ideed on sul head, peaaegu. Teostus suht kahtlane. Kvaliteet saast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas on kunagi plaanis veidi kvaliteetsem kaamera muretseda?

 

Elame, näeme.

 

Ideed on sul head, peaaegu. Teostus suht kahtlane. Kvaliteet saast.

 

Sorri, et mu issi ega emme pole mulle kallist Nikoni kaamerat ostnud.

 

väga andekas oled!

jätka samas vaimus

 

Ma tänan. Vaimu asja koha pealt - iga pildiga erinev vaim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Me ei pruugi defineerida ilu samaselt. Kodu arestis? Oled sa 12-aastane? Terve suvi istun toas teen pilte? Miks mulle jääb mulje, et sina oled hoopis mingi kuri, teismeeas nolk, kellel alles karvad kasvama hakkasid ja nüüd mõtleb, et ta on isane.

 

Kõiki positiivseid kommentaare võtad nii soojalt vastu, aga negatiivsete peale lähed põlema. Sa saad ise ka aru, et see millega sa siin tegeled ei ole mingi kunst ja kõik need kommentaarid on sarkasmiga. Miks sa siis negatiivsete kommentaaride peale ärritud? Vaata ennast kõrvalt, saad äkki ise aru mis nolk sa ise oled. Vanust on, mõistust mitte. Aga kõik ei peagi tasakaalus olema.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kõiki positiivseid kommentaare võtad nii soojalt vastu, aga negatiivsete peale lähed põlema. Sa saad ise ka aru, et see millega sa siin tegeled ei ole mingi kunst ja kõik need kommentaarid on sarkasmiga. Miks sa siis negatiivsete kommentaaride peale ärritud? Vaata ennast kõrvalt, saad äkki ise aru mis nolk sa ise oled. Vanust on, mõistust mitte. Aga kõik ei peagi tasakaalus olema.

 

Vaadake seda, ärapanija jõudis kohale. Kui sul midagi fotograafiaga seonduvat postitada pole, siis palun, vajuta seal üleval vasakus nurgas vahvel logo peale ja ära enam minu teemasse tuleb. Kui ma su signasse vaatan ja näen seal midagi kindalt (praegu hetkel), siis ütleb see samuti sinu kohta tuhat sõna.

 

njamh, peaksid veidi arenema.. mitte pildi kohapealt vaid peast. sitt troll, kui yldsegi troll.

 

tryhard, khm

 

Könnilt kes mängib püssimänge ja RSi tähendab see solvang mulle palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorri, et mu issi ega emme pole mulle kallist Nikoni kaamerat ostnud.

 

Kui ise veel raha teenida ei suuda, ei peagi kallist kaamerat ostma. Pilte saab teha ka kasutatud asjadega. Minu sovitus: Osta omale fotokas, millega saab normaalseid pilte teha. 200-300 eur eest saaksid juba korraliku aparaadi, millega tavalisi pilte teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui ise veel raha teenida ei suuda, ei peagi kallist kaamerat ostma. Pilte saab teha ka kasutatud asjadega. Minu sovitus: Osta omale fotokas, millega saab normaalseid pilte teha. 200-300 eur eest saaksid juba korraliku aparaadi, millega tavalisi pilte teha.

 

Saab küll ise raha teenitud, kuid mul seda hetkel muu jaoks tarvis. Vaevalt, et ostan 200 eurise kaamera ning söön kuu aega tapeeti. Kuid uue fotokaamera soovitus - noted siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui muu jaoks tarvis, siis oke. Aga millega hetkel pilte teed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna uusi pilte saab näha? :)


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kui muu jaoks tarvis, siis oke. Aga millega hetkel pilte teed?

 

Telefoni kaameraga mis on 5 megapiksline.

 

Kuna uusi pilte saab näha? :)

 

Peagi. Endal ka kahju, et nii palju möla on teemas, ning pilte vähe.

Muudetud liikme n6gesemees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tänan, lillekesed tulid tõesti hästi välja.

 

 

 

tumblr_liqnwh6DBZ1qiunvpo1_400.gif

 

Abandon.gif


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.