Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tõesti, lasteaed... Uusi pilte äkki veidi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaadake seda, ärapanija jõudis kohale. Kui sul midagi fotograafiaga seonduvat postitada pole, siis palun, vajuta seal üleval vasakus nurgas vahvel logo peale ja ära enam minu teemasse tuleb. Kui ma su signasse vaatan ja näen seal midagi kindalt (praegu hetkel), siis ütleb see samuti sinu kohta tuhat sõna.

 

Sa nimetad seda fotograafiaks? Kui sa siin negatiivset tagasisidet näha ei taha, siis miks sa üldse blogi tegid? Kui ma su signatuuri vaatan... ?? üritasid ära panna? Kui ma su signatuuri vaatan, oled sa küpsis? Pfft, õpi rebima. Kaamera soovitan sul ka ära visata või maha müüa, asja sinust küll ei saa.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa nimetad seda fotograafiaks? Kui sa siin negatiivset tagasisidet näha ei taha, siis miks sa üldse blogi tegid? Kui ma su signatuuri vaatan... ?? üritasid ära panna? Kui ma su signatuuri vaatan, oled sa küpsis? Pfft, õpi rebima. Kaamera soovitan sul ka ära visata või maha müüa, asja sinust küll ei saa.

 

Mis negatiivne tagasiside see on, kui sa tuled mind nolgiks kutsuma ning väidad, et mul midagi korrast ära. Jube härg tundud ikka küll, ma rohkem sinuga möllata ei viitsi, pärast panen pilte endast üles kus hambad kurgus vms.

 

Fotograafia alla lähevad fotoaparaadiga pildistatud pildid, mitte telefoniga?

Mõttetu teema, ei tea mida sa tõestada üritad.

 

Minu telefoni sees ongi fotoaparaat, problem?

 

Mis mõttes mida ma tõestada üritan?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul tunne et mingid netskyd ja wizid hakkavad siin veel kääbuste munne imema. ma selliseid kufofufosid ei salli. keegi midagi veel kritiseerib siin nõgesemehe kohta, saab isiklikult minult kukrteigmgreghrtjrtyjrtyjtj.b peedede

Dafuq did i just read?

 

N6ges, väga ilus see viimane :)


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mul tunne et mingid netskyd ja wizid hakkavad siin veel kääbuste munne imema. ma selliseid kufofufosid ei salli. keegi midagi veel kritiseerib siin nõgesemehe kohta, saab isiklikult minult kukrteigmgreghrtjrtyjrtyjtj.b peedede

 

tumblr_m7i7gaqAan1qdlh1io1_400.gif

 

Dafuq did i just read?

 

N6ges, väga ilus see viimane :)

 

Tänan, üks parimad siiamaani imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei näe nendes piltides mitte kui midagi huvitavat. Kui sa tahad tegelikult ka fotograafiaga tegeleda ja sellesse süveneda siis soovitan sul korraliku kaamera osta, sest mingi moblaga pole mõtet selliseid pilte jäädvustada. Soovin sulle edu "fotograafiaga"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selles mõttes, et mis vahet sel on millest sa pilti teed. Kui te tahate mingeid lille, kasside, lehtede pilte näha siis võite neid googlist ka otsida ju?

Ootan just selliseid pilte mis ei ole liiga tavalised. Jätka samas vaimus!

Nagu vabateemas mingi teema oli, et vetsupaberist. Niipalju kui ma olen neid teisi vaadanud olen koguaeg näinud mingi kuradi kassi pilte ja lillede, täiesti igav jama


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsi, vahet pole, millega pilte teed, tähtis on ikka pilt ise. Tõsi on ka see, et lilled ja kassid on juba igavaks muutunud. Viimane pilt liiga tume kuidagi. Kompositsioon täitsa talutav. Huvitav on veel see, et see maja on sealt pimedusest natukene paista.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selles mõttes, et mis vahet sel on millest sa pilti teed. Kui te tahate mingeid lille, kasside, lehtede pilte näha siis võite neid googlist ka otsida ju?

Ootan just selliseid pilte mis ei ole liiga tavalised. Jätka samas vaimus!

Nagu vabateemas mingi teema oli, et vetsupaberist. Niipalju kui ma olen neid teisi vaadanud olen koguaeg näinud mingi kuradi kassi pilte ja lillede, täiesti igav jama

 

Vot täpselt.

 

Tõsi, vahet pole, millega pilte teed, tähtis on ikka pilt ise. Tõsi on ka see, et lilled ja kassid on juba igavaks muutunud. Viimane pilt liiga tume kuidagi. Kompositsioon täitsa talutav. Huvitav on veel see, et see maja on sealt pimedusest natukene paista.

 

Mind häirib, et päike polnud päris keskpunktis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selles mõttes, et mis vahet sel on millest sa pilti teed. Kui te tahate mingeid lille, kasside, lehtede pilte näha siis võite neid googlist ka otsida ju?

Ootan just selliseid pilte mis ei ole liiga tavalised. Jätka samas vaimus!

Nagu vabateemas mingi teema oli, et vetsupaberist. Niipalju kui ma olen neid teisi vaadanud olen koguaeg näinud mingi kuradi kassi pilte ja lillede, täiesti igav jama

 

Kogu negatiivsus käib sellest, et tal on telefon ja sellega kaasneb sitt klaviteet.

Tõesti pole vahet, millega sa teed, kas telefoniga või peegelkaameraga.Lihtsalt paljud pildid jäävad tegemata, kuna telefon ei sa sellega hakkama.

Kui kellegile nii väga ei meeldi need pildid, palun ärge vaadake.

 

jätka samas vaimus:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kogu negatiivsus käib sellest, et tal on telefon ja sellega kaasneb sitt klaviteet.

Tõesti pole vahet, millega sa teed, kas telefoniga või peegelkaameraga.Lihtsalt paljud pildid jäävad tegemata, kuna telefon ei sa sellega hakkama.

Kui kellegile nii väga ei meeldi need pildid, palun ärge vaadake.

 

jätka samas vaimus:D

 

Tänan, vähemalt keegi suudab objektiivselt olukorrale läheneda. Telefoniga kahjuks ei saa jah korralike makropilte teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jätka tegemast neid pilte. :D Good luck my friend! ;)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea mõte, aga tundub liiga igav:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja mina veel mõtlesin, et sa ei tee kärbselegi liiga :S


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Topsik on päris pasane ma vaatan.

 

Jah, sest ma oleks pidanud elusa kärbse näpu vahele võtma ning kapist krabama puhta klassi ja tema sinna sisse toppima.

 

Fly catching etiquette.

Super simple stuff.

 

Mis kuradi kruus või topsik see veel on? Oma häda oled sinna lasknud v haha? :P

 

Jah, väljastasin oma ihumahlad sellesse anumasse.

 

Hea mõte, aga tundub liiga igav:D

 

Paradoks?

 

Ja mina veel mõtlesin, et sa ei tee kärbselegi liiga :S

 

Kärbes tegi mulle liiga, piniseb terve õhtu ringi ei lase magada.

 

NB: Kui mingi kärbes juhtub seda siin lugema, siis teage seda, et minuga ei tasu huiata!

 

See ajab südame pahaks peaks mainima ...

 

See teema pole tüdrukutele, unustasin mainida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See teema pole tüdrukutele, unustasin mainida.

 

Ahjaa, siiski tegu on ju vaimuhaigete fotograafiaga.

 

Leidsid majast kõige puhtama klaasi ülesse ja tegid pilti? Sinust saab kohe raudsel asja. -10/10p.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ahjaa, siiski tegu on ju vaimuhaigete fotograafiaga.

 

Leidsid majast kõige puhtama klaasi ülesse ja tegid pilti? Sinust saab kohe raudsel asja. -10/10p.

 

4crZk.jpg

4crZk.jpg

4crZk.jpg

4crZk.jpg

4crZk.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4crZk.jpg

 

Naljakas on see, et tegelikult polnud pildi mõte räpane klaas, vaid kärbes mis selle sees lõksus on. Kuid arvestades sinu vaimset ebastabiilsust oleks sümpaatne minust sulle andestada see üks kord.

Muudetud liikme n6gesemees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.