Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Dahell mida atiimi ma eriti ei taha uskuda ,et NEMAD on siin serveris :S

 

EDIT:: Ok ma arvan ,et PO GM ja kuna JAN. on arendaja siis ok :D::D

EDIT2 :: » (report) €lemental. - 12-07-14:46 -- Lockerz, ei oska öelda... Serverit pole veel, sest pole stennut. - Hmm vist tuleb BLS GMiga :D::D

Muudetud liikme Aprest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Dahell mida atiimi ma eriti ei taha uskuda ,et NEMAD on siin serveris :S

 

EDIT:: Ok ma arvan ,et PO GM ja kuna JAN. on arendaja siis ok :D::D

EDIT2 :: » (report) €lemental. - 12-07-14:46 -- Lockerz, ei oska öelda... Serverit pole veel, sest pole stennut. - Hmm vist tuleb BLS GMiga :D::D

 

Hmmm... Ma arvasin, et juba mängid raudteejaamas kitarri, prillid nina ees ja teed vaikselt Germole mopsu mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui juba selline suhtumine siin, siis mis sinu foorumis olema hakab? Hakkad BANe laksama?

 

Inimene, kes hakkab mõttetut teksti lisama juurde, kicki saanud BRCst ning on mad millegi peale. Andkem andeks, kui poiss ennast puudutatuna tunneb, kuid mingit olematut teksti pole küll siin ajada.

BANide koha peal, ei. Kui mingi kriitika peaks olema, las on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmmm... Ma arvasin' date=' et juba mängid raudteejaamas kitarri, prillid nina ees ja teed vaikselt Germole mopsu mis?[/quote']

 

Inimene, kes hakkab mõttetut teksti lisama juurde, kicki saanud BRCst ning on mad millegi peale. Andkem andeks, kui poiss ennast puudutatuna tunneb, kuid mingit olematut teksti pole küll siin ajada.

BANide koha peal, ei. Kui mingi kriitika peaks olema, las on.

 

Ma ei tea nahu näha siis olen juba banned pole isegi kasutajat teinud seega on keegi BRC-s jaganud mu IP-d...

Kahjuks oled sa foorumist pagendatud ja sinu konto on blokeeritud. Kui sul on küsimusi, kontakteeru palun foorumi administraatoriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aprest, sa enda lõugu koomale ei tahaks tõmmata? Lausa naljakas on vaadata, kuidas sa iga RP teema all kaagutad nagu teaks absoluutselt kõike. Mis vahet sel on, mis edit see on? Fakt on see, et kuskilt tuleb alustada ja kui tahad kickoffi kiirelt saavutada, siis tehakse see mingi asja baasil.

 

Kui sa ise palju parem teistest oled, siis tee ise mingi GM ning ava enda server. See, et sa siin mölised näitab seda, kui palju intelligentsust sul on(loe: peaaegu, et puudub). Mäletan küll neid häid aegu, kui sa samamoodi "skripterit" mängida tahtsid ning siis GM'iga jooksu panid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.