Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabandage foorumlased but WTF IS GOING ON?

Soovitatud postitused

VIP

Tere Lp. Vahvel.net foorumlased ja administratiiv!

Kas teile endale ei hakka naljakas tunduma kõik need embleemid mingid uued giftid või mis iganes need ei ole, et vähe lapsikuks hakkab see asi muutuma siin? Iga moderaator topib endal signatuuri koha neid embleeme / gifte täis ning teenib sellega kõvasti RESPECTI endale kui samas aga teised näevad siin kõvasti vaeva ükskõik mis embleemi / gifti välja teenimisel!

Kellel on veel sama vastuväide siis võiks veel juurde lisada seda juttu kuna endal sõnad otsas rlly-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siiski on moderaatorid pannud endale/teistele autasu millega nad on seotud!

 

Ning selle autasuga nüüd mingit respekti küll juurde ei saa, pigem üritame vahvlit aktiivsemaks saada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere Lp. Vahvel.net foorumlased ja administratiiv!

Kas teile endale ei hakka naljakas tunduma kõik need embleemid mingid uued giftid või mis iganes need ei ole, et vähe lapsikuks hakkab see asi muutuma siin? Iga moderaator topib endal signatuuri koha neid embleeme / gifte täis ning teenib sellega kõvasti RESPECTI endale kui samas aga teised näevad siin kõvasti vaeva ükskõik mis embleemi / gifti välja teenimisel!

Kellel on veel sama vastuväide siis võiks veel juurde lisada seda juttu kuna endal sõnad otsas rlly-.-

 

1. Need on autasud. Täpsema selgituse leiate vastavast teemast

2. Alguse asi, pannakse et enamused näeksid, mille nimel püüelda.

3. Too välja kõik moderaatorid, kellel on see autasude hulk siis nii suur, et see paistab silma?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuule kui iga inimene läheb nüüd Henry juurde ja ütleb, et ma tahaks Trolli Embleemi või Lammba Embleemi kas ta saab siis selle? Nalja kah ... MC award / Sportlase award, VAEVALT selle keegi saab hea küsimusise peale. Robert sina oled esimene näide kohe, kas käisid Henryt või Markust trollimas, et selle embleemi said või käisid neil kummalgi uksetaga kükke tegemas, et sportlase award tuli? MCsannu hakkasid Lady Gaga - Poker Face kõvasti fännama või kuulama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule kui iga inimene läheb nüüd Henry juurde ja ütleb, et ma tahaks Trolli Embleemi või Lammba Embleemi kas ta saab siis selle? Nalja kah ... MC award / Sportlase award, VAEVALT selle keegi saab hea küsimusise peale. Robert sina oled esimene näide kohe, kas käisid Henryt või Markust trollimas, et selle embleemi said või käisid neil kummalgi uksetaga kükke tegemas, et sportlase award tuli? MCsannu hakkasid Pokker Face kõvasti kuulama?

hmmm... 34 feedback, year old account, dang tee 1k poste ja saad modeks

 

DATS HOW WE ROLL IN VAHVEL BRO


tumblr_m3hkebuR981rtavawo1_500.gif

OMG JOEL IM UNGRY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule kui iga inimene läheb nüüd Henry juurde ja ütleb, et ma tahaks Trolli Embleemi või Lammba Embleemi kas ta saab siis selle? Nalja kah ... MC award / Sportlase award, VAEVALT selle keegi saab hea küsimusise peale. Robert sina oled esimene näide kohe, kas käisid Henryt või Markust trollimas, et selle embleemi said või käisid neil kummalgi uksetaga kükke tegemas, et sportlase award tuli? MCsannu hakkasid Lady Gaga - Poker Face kõvasti fännama või kuulama?

Poker face award on üldse pokkerimängijatele ja nendele kes on aktiivsed pokkeri teemas mitte mingi lady gaga fännidele. Emoticon-Facepalm.gif Kõigil on võrdsed võimalused saada awarde kui nad on selle ise välja teeninud.

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule kui iga inimene läheb nüüd Henry juurde ja ütleb, et ma tahaks Trolli Embleemi või Lammba Embleemi kas ta saab siis selle? Nalja kah ... MC award / Sportlase award, VAEVALT selle keegi saab hea küsimusise peale. Robert sina oled esimene näide kohe, kas käisid Henryt või Markust trollimas, et selle embleemi said või käisid neil kummalgi uksetaga kükke tegemas, et sportlase award tuli? MCsannu hakkasid Lady Gaga - Poker Face kõvasti fännama või kuulama?

Sry, kes on Markus üldse? :D

Trolli embleemiga nii paljut, et küll ma olen siis selle välja teeninud nagu sina ka oled teeninud ärikeelu embleemi.

Pokerface on pokkeri mängijatele.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sry, kes on Markus üldse? :D

Trolli embleemiga nii paljut, et küll ma olen siis selle välja teeninud nagu sina ka oled teeninud ärikeelu embleemi.

Pokerface on pokkeri mängijatele.

 

Näed sa ei tea isegi foorumi omaniku nime trolololl ....

Minu ärikeelu embleem pandi non-reason kuigi vahet ei ole, et 2 tegu oli arusaamatused ja võttis aega

Järgmine Troll + Eeskujulik = http://vahvel.net/member.php?19995-Siil ?

Poker face award on üldse pokkerimängijatele ja nendele kes on aktiivsed pokkeri teemas mitte mingi lady gaga fännidele. [ATTACH=CONFIG]1098[/ATTACH] Kõigil on võrdsed võimalused saada awarde kui nad on selle ise välja teeninud.

Pange siis mingi zetoon vms mitte mingi lapsik face sinna.

Muudetud liikme One Way'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tegelt need vingujad käivad rohkem siin pinda juba kui foorumi tilinad ise.

 

Keegi ei vingu, lihtsalt ajab see närvi, et mingi lambikad lisavad endale kõvasti embleeme ja mulle paneb mingi ennast täis puhutud admin ärikeelu embleemi mis on mitte millegi eest pandud + awardid millel ei ole mingit mõttet. Uued kasutajad tulevad foorumi ja hakkavad äri tegema, vaatavad ''OH selle vennaga teen äri, tal palju lahedaid pilte'' lahedate piltidega vana laseb uue üle ja ongi olemas jälle, VAHVLIS HUNNIK VAIDLEMIST!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pange siis mingi zetoon vms mitte mingi lapsik face sinna.

Sellepeale on muideks juba mõeldud. Pole mõtet eriti seda teemat üles võtta, sest nagu ma mainisin on kõigil võrdsed võimalused saada mingit awardi. Siiliga on selline lugu, et kui sina mainisid eespool ära, et Robert ei tea foorumi omaniku nime siis ma võin sulle rahumeeli seda öelda, et Siil oli ka kunagi administraator (Ei teadnudki? so sad).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
võiksite teha valiku et saaks neid autasusi välja lülitada

 

Võiks olla küll selline valik.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sellepeale on muideks juba mõeldud. Pole mõtet eriti seda teemat üles võtta, sest nagu ma mainisin on kõigil võrdsed võimalused saada mingit awardi. Siiliga on selline lugu, et kui sina mainisid eespool ära, et Robert ei tea foorumi omaniku nime siis ma võin sulle rahumeeli seda öelda, et Siil oli ka kunagi administraator (Ei teadnudki? so sad).

 

Siil - Sunparty , tean küll aga see ei anna talle mingit eelist lasta panna endale mingeid embleeme mis tema nime ilusamaks teemad. Ja nagu ütlesin siis võtsin nimelt selle teema ülesse kuna mina olen kannataja -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

One Way, aga see kõik on nii lihtne ju?Kui sulle uuendused ei meeldi võid ju ära minna, keegi sind ju siin kinni ei hoia?Ma arvan vähemalt.

Milleks vaja mingit suurt mürglit korraldama hakata. Sa nagunii ei saavuta midagi, minu arust oleks väga jama, kui uuendusi ei oleks ja kõik oleks samalaadne?Kas sulle tõesti ei meeldi, kui foorumisse tulevad mingid uued süsteemid ja vigurid? ning kui sul on mingit paremat awardi pilti soovitada, siis anna minna, tee valmis ning saada see Henryle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jätame hetkel awardid kõrvale ja võtame kasutaja kellel on embleemid : TROLL, EESKUJULIK, AKTIVIST, KUNSTNIK, USALDUSVÄÄRNE JNE JNE ... on normaalne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuule kasva suureks srsly... ma ei tulnud siia mingit nalja hetkel tegema. TROLL = MODERAATOR? Ise ka usute ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik on öeldud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks olla küll selline valik.

Võtad selle signatuuri ära kus sul on 4 userbari mis on rõvedamad kui need 3 autasu ja suuremad ka siis ei näita autasusid.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule kasva suureks srsly... ma ei tulnud siia mingit nalja hetkel tegema. TROLL = MODERAATOR? Ise ka usute ?

Kas troll peab just alati olema halvas mõttes? Alati saab asju ka heaga ja see, et tal see embleem on, ei tähenda kohe seda, et ta trollib foorumi peal. Maybe teeb seltskondliku nalja kuskil alafoorumis kuhu teie ligi ei pääse ja need kes plaanivad offtopicut teha siis neile on karistus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

One Way-l pigem kadeduse ning viha uss, no offence.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.