Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SAMP : Attractive Rolaplay. 84.50.110.198:7800! [FUNSERVER]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Vabandust' date=' kuid grammatika järgi sinu vanuseks samuti väga üle 13 ei pakuks. Väidad foorumites, et oled 16+? Tõesti, kui sa nii vana oleks, siis kasutaks sa esiteks vähem smaile, suuri algustähti, komasi ja kirjutaks ilma vigadeta.[/font']

 

trollll !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, räägime asjad siis selgeks, siin Apacer.

Kõigepealt hakkas juttu ajama Poolakas, et ta annetab, ( mina ei sundinud)see oli mingi nädal tagasi.

Mingi pool nädalat tagasi ütlesin talle et kui KUI sa annetad siis ütle kindel annetuspäev ja summa, kuna ma tahan ära arvestada ka enda rahadega, kuidas ja palju alles hoida.

Tuli siis päev kätte pmst kuna teda laimati maha, tema oli lubanud eile mulle KINDLALT lubadusega et annetab, siis sellepärast ma küsisin et kuna ja kindlalt et siis ma tean oma raha võin raisata niipalju et saan siis kui tema annetab temast juurde panna, lubas ära ja tuli päev kätte, ning ei annetanudki, okei, ise teab, ei soovigi tema annetust ütlesin lõpus, ja ei olnud mingit raha pressimist, vaid ilusti küsisin, arvata on et läheks närvi kui lubatakse kindlaks päevaks ning siis ei anta. Mul oli ära prlaneeritud kenasti et ta annetab ja saan ka arvestada et saan enda raha ka natuke raisata, raiskasin raha ära eemlminepäev, mõtlesin siis tema annetuse peale, ning tuli päev kätte ja ei annetanudiki, nüüd tänu temale pmst pidin uuesti sebima raha et asjad joonde ajada. Pm see jama algas kõik sellest, et kui ta sai akick, tema maine on (0) panin ta abistajaks katseajal ja kõik laimasid teda foorumis maha, siis võtsin ta loomulikult ära kuna ta ei sobinud sinna kohale, ja peale seda hakkaski ajama et sitt server( See on pooltel et kui admin oled siis on hea server kui pole siis on sitt server jea keeran paska olen lahe ) Niisiis, ma ei ole talt midagi otseselt välja ppressinud, sel päeval kui ta pidi kindlalt annetama (niiing mina olin oma raha ära raisanud arvataes et ta kindlalt annetab ) siis ütlesin et ei huvita, lubasidd dsiis davai anna ka raha, ei andnud ja võttis seda mingi sunddimisega , ja ma ei tea mida veeel hakkas whinema seal. heh, kas see on mingi väljapressimine, kui inimene lubab, ja ei täida seda, ja minul oli asjad planeeritud, hetkel tõesti ei ole asi selles. Vaid kõik algas tema abistajast!

 

 

OKEI, öelnud siis et ta ei anneta? ok oleks leppinud ja oleks eile oma raha mitte raisanud, kuna teadsin et ta kindlalt annetab, ja võin oma raha siis ära raisata!

Tõesti see on alatu et sa lubad ja siis järgmine päev ei maksa, kuna ok sa ei ole SUNNITUD aga mina kes raiskasin oma raha ära ei jäänudki muud üle kui pm võlgu võtta sinu pärast.

Tõesti enam ei ole mõtet loota mitte ühegile annetusele, aitab! kuna see ei ole normaalne.

Ja lihtsalt tol hetkel ma olin väga paanikas mis saab pmst et krdi oli planeeritud ja kokkulepitud ja veab alt ja siis arvata on et lähed närvi khm... Mingit peksujuttu ei olnud et tulen koju ja tambin ära heh, sa ei ole mingi 16-17 sinu kirjastiili järgi ooled max 15-16 kui nii oligi siis sry närvis ei tea ise ka mis ütlen.. närvis olekuna vahel ei tea mis üütled suust....

 

 

 

 

 

VABANDAN KIRJAVIGADE EEST TEGIN KIIRELT!

Muudetud liikme GLE'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tekib küsimus: Kas sa elad annetusrahade peal?

 

Teine küsimus: Paranda mind, kui ma eksin, aga kas annetusrahasid ei kasutada mitte serveri üleval hoidmiseks? Kui limonaadi osta, siis küsiks äkki vanematelt raha vms? Ja kui ei suuda serverit üleval hoida, pole see teiste probleem.

Muudetud liikme The Truth'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nii, räägime asjad siis selgeks, siin Apacer.

Kõigepealt hakkas juttu ajama Poolakas, et ta annetab, ( mina ei sundinud)see oli mingi nädal tagasi.

Mingi pool nädalat tagasi ütlesin talle et kui KUI sa annetad siis ütle kindel annetuspäev ja summa, kuna ma tahan ära arvestada ka enda rahadega, kuidas ja palju alles hoida.

Tuli siis päev kätte pmst kuna teda laimati maha, tema oli lubanud eile mulle KINDLALT lubadusega et annetab, siis sellepärast ma küsisin et kuna ja kindlalt et siis ma tean oma raha võin raisata niipalju et saan siis kui tema annetab temast juurde panna, lubas ära ja tuli päev kätte, ning ei annetanudki, okei, ise teab, ei soovigi tema annetust ütlesin lõpus, ja ei olnud mingit raha pressimist, vaid ilusti küsisin, arvata on et läheks närvi kui lubatakse kindlaks päevaks ning siis ei anta. Mul oli ära prlaneeritud kenasti et ta annetab ja saan ka arvestada et saan enda raha ka natuke raisata, raiskasin raha ära eemlminepäev, mõtlesin siis tema annetuse peale, ning tuli päev kätte ja ei annetanudiki, nüüd tänu temale pmst pidin uuesti sebima raha et asjad joonde ajada. Pm see jama algas kõik sellest, et kui ta sai akick, tema maine on (0) panin ta abistajaks katseajal ja kõik laimasid teda foorumis maha, siis võtsin ta loomulikult ära kuna ta ei sobinud sinna kohale, ja peale seda hakkaski ajama et sitt server( See on pooltel et kui admin oled siis on hea server kui pole siis on sitt server jea keeran paska olen lahe ) Niisiis, ma ei ole talt midagi otseselt välja ppressinud, sel päeval kui ta pidi kindlalt annetama (niiing mina olin oma raha ära raisanud arvataes et ta kindlalt annetab ) siis ütlesin et ei huvita, lubasidd dsiis davai anna ka raha, ei andnud ja võttis seda mingi sunddimisega , ja ma ei tea mida veeel hakkas whinema seal. heh, kas see on mingi väljapressimine, kui inimene lubab, ja ei täida seda, ja minul oli asjad planeeritud, hetkel tõesti ei ole asi selles. Vaid kõik algas tema abistajast!

 

 

OKEI, öelnud siis et ta ei anneta? ok oleks leppinud ja oleks eile oma raha mitte raisanud, kuna teadsin et ta kindlalt annetab, ja võin oma raha siis ära raisata!

Tõesti see on alatu et sa lubad ja siis järgmine päev ei maksa, kuna ok sa ei ole SUNNITUD aga mina kes raiskasin oma raha ära ei jäänudki muud üle kui pm võlgu võtta sinu pärast.

Tõesti enam ei ole mõtet loota mitte ühegile annetusele, aitab! kuna see ei ole normaalne.

Ja lihtsalt tol hetkel ma olin väga paanikas mis saab pmst et krdi oli planeeritud ja kokkulepitud ja veab alt ja siis arvata on et lähed närvi khm... Mingit peksujuttu ei olnud et tulen koju ja tambin ära heh, sa ei ole mingi 16-17 sinu kirjastiili järgi ooled max 15-16 kui nii oligi siis sry närvis ei tea ise ka mis ütlen.. närvis olekuna vahel ei tea mis üütled suust....

 

 

 

 

 

VABANDAN KIRJAVIGADE EEST TEGIN KIIRELT!

Mida ma annetan sulle mida vaata shouti PILTI !!!!!!

Ma ei saa pelada sellise juhtkonnaga ... ja vendadega kes sõna otses mõttes mölisevad 2pooltundi järjest ropendavad loogiline et ma lahkun serverist ja mis ma annetan ka kingitus minupoolt et ära lähen ma ei saa selle pealt mingit kasu Mõistad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

arvata oli. Omanik tegi teema: Sõimlemine & rahu

 

See vot ajab naerma juba.

 

"

Tere, palun vaikida ja rääkida viisakalt kui nüüd tuleb Poolakas meil foorumi ja serveri tagasi, või niisama foorumi, palun üritage hästi temaga läbi saada, ja palun mitte hakkata jälle mingeid vanu teemasi rääkima mis just oli, see on kokkulepitud meil, et minevik juba ja ei räägi enam sellest!

Rääkisime temaga omavahel ära ja saime kokkuleppele et ei tülitse ja ka teised ei hakka shoutis ropendama & mingeid teemasi üles jälle arutama!

 

Kes eirab seda võib saada ka foorumist puhkust!

 

Äitäh!

"

 

Wtf mingi "poolakas" kasutajanime pärast teeb teema? Peast päris põrunud, kuid OManik ANDRE (apacher kasutajanimega) isegi ikka veel ropendab avalikult.

 

Andre tahab pageda foorumist teisi teiste arvamuste pärast!

 

http://www.upload.ee/image/2499182/t.png

 

ee tema räägiib, et oli jutt oli, aga jutt oli ainult kasutajast nimega "Poolakas".

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

The Truth

Sa saad veits valesti aru?

Ma raiskasin enda raha ära limonaadi raha peale mitte annetusrahad.

Annetusraha ma mõtlesingi sellest hoida serverit üleval, aga lubatud mõnel sai ja ei annetanud :)

Selle raha mis ta pidi annetama selle pidingi hoidma üleval hoidmiseks, ja tahtsingi hoida, oli kokkulepitud et ma eelmine päev raiskasin enda raha ära pm et kui temalt saan siis võin natu ju raisata kes keelab endast, et siis kui tema annetab saan üleval hoida serveri selle raha eest.

 

Kuid ta ei annetanud ja oleks siis korraga võinud ju öelda et ta ei anneta siis oleks ka enda raha alles korraga hoidnud ja ei oleks raisanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

GLE: Siiski tuleb välja see, et sa lihtsalt pressid raha välja.. Ja annetusrahasi ei kasutata ikka enda tarbeks, vaid hoiad alles kasvõi järgmiseks kuuks, et maksta server.. isegi serveri rahaeest EI või sa omale osta paari sendist limonaadi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuule Mida sa ajad ?

Ütle Mulle kes sa oled mulle et annetan ilma kasuta ah? ema olen ?

ma ei pela seal serveris rohkem ja miks peaks ikka annetama?

 

The Truth

Sa saad veits valesti aru?

Ma raiskasin enda raha ära limonaadi raha peale mitte annetusrahad.

Annetusraha ma mõtlesingi sellest hoida serverit üleval, aga lubatud mõnel sai ja ei annetanud :)

Selle raha mis ta pidi annetama selle pidingi hoidma üleval hoidmiseks, ja tahtsingi hoida, oli kokkulepitud et ma eelmine päev raiskasin enda raha ära pm et kui temalt saan siis võin natu ju raisata kes keelab endast, et siis kui tema annetab saan üleval hoida serveri selle raha eest.

 

Kuid ta ei annetanud ja oleks siis korraga võinud ju öelda et ta ei anneta siis oleks ka enda raha alles korraga hoidnud ja ei oleks raisanud.

 

Kuule Mida sa ajad ?

Ütle Mulle kes sa oled mulle et annetan ilma kasuta ah? ema olen ?

ma ei pela seal serveris rohkem ja miks peaks ikka annetama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
SElle pildi pealt näha, mitu admini on, ja mitu tsiviili. Omanik, Andre:

http://www.upload.ee/image/2545482/nn.png

 

Nii ja mis sul selle vastu on, et tal palju adminne? Ta just kaval oma plaaniga, ära ole kade pls


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu jaoks täiesti igav ja mõttetu server. Aga nh GL.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha mingi tatt ju irw.

 

Sõnad võiksid sul viisakamad olla. Minu jaoks lihtsalt lapsiku jutuga on see Andre vms. Nt: "Annan sulle lõuga".


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.