Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mõtlesin, et hakkan ka päevikut pidama, et oleks paari kuu võib-olla isegi aasta pärast hea vaadata, et milline mu kasutaja oli 2 - 3 kuud tagasi ja milline on ta praegu :)

 

---Saavutused, mida soovin kindlalt ära teha.---

Hunter 99 saada ( Hinnanguliselt peaks umbes 1 - 2 kuu pärast see valmis olema :) )

Ranged 80 saada ( Umbes 2 nädala pärast )

----------------------------------------------

Hetkel polegi rohkem asju, mida ma sooviksin saavutada. Kasutaja on tehtud väga ammu, kuid sellega mängimist alustasin taas 1 nädal tagasi.

Hetkesed saavutused. ( Statsid on väga sitad ütlen ausalt, kuid nagu juba üleval mainitud, siis hakkasin pelama normaalselt alles eelmine nädal. )

RS.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks str suuremaks ei tee?Ma soovitaks str ka teha 80 ringis,siis oleks päris hea.

Aga edu tegemisega.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks str suuremaks ei tee?Ma soovitaks str ka teha 80 ringis,siis oleks päris hea.

Aga edu tegemisega.

 

Aitäh vastamast!

 

Hetkel teen attacki suuremaks ( ei viitsi teha küll seda :) ) aga 60 tahan ära teha. Siis hakkan ka stre'd ka suuremaks tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu kasutajaga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.