Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Autasud: kuidas ja millised?

Soovitatud postitused

VIP

McFluffy kui sul on soovi saada LoL autasu, ning oled enda arust aktiivne seal alafoorumis siis palun kontakteeru kellegiga juhtkonnast.

PixliTapja autasu (MineCraft) täpselt sama asi ainult pead olema MineCraft alafoorumis aktiivne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ou tehke mingi Moviemaker autasu:D oleks kena (A)

 

Mille eest selle saama peaks? Päris iga programmi kasutamise eest ka autasi saama ei peaks. Pigem näen mina seda asja nii, et kui tõesti oskad seal midagi teha, siis tuleks anda vb kunstniku embleem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis on Pixlitapja autasu nõudmised peale aktiivsuse? Sooviks küll seda autasu just sellepärast, et olen 90 % oma postitustest just seal teinud + igapäev thekkan sinna vähemalt 20 korda :)

 

Ega polegi rohkem nõudmisi. Lihtsalt võta kontakti mõne moderaatoriga ning tõesta talle, et sa oled alafoorumis aktiivne ning jagad teemat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui arvate, et väärite mõnda autasu, siis kontakteeruge mõne moderaatoriga. Andke talle vastavate teemade lingid ning kui kõik vastab normidele, siis saategi endale autasu. Nii hõlbustate ka moderaatorite vaeva. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui arvate, et väärite mõnda autasu, siis kontakteeruge mõne moderaatoriga. Andke talle vastavate teemade lingid ning kui kõik vastab normidele, siis saategi endale autasu. Nii hõlbustate ka moderaatorite vaeva. :)

Saatsin robertile pmi. Ei tee väljagi nagu aru sain.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sooviks annetaja embleemi, annetasin 2x 3.2eur ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sooviks ka LoLerit. Kuna mängin LoLi ja olen aktiivne League of Legends alamfoorumis


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sooviksin omale samuti LoLeri autasu, mängin seda vabalajal, oman head kasutajat ning olen ka LoLi alafoorumis vahel aktiivne.

Olen mänginud vahvlist kristjan194'ga päris palju koos. ;)

 

 

Ausaltöeldes pole sind kordagi näinud LoL alafoorumis sõna võtmas.

No hard feelings.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1 aasta autasu on saamata, LoLeri autasu oleks ka suht aus ma arvan... olen seal aktiivne olnud päevast kui see alafoorum tehti, minul on ka vanim päevik seal. sportlane mby, tegutsen enamasti jõusaali teemas kuid seal on ilmselt rohkem väärilisi inimesi selle autasu jaoks.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Blink Pls, sa ei näe oma autasusid kuna sul ei ole signatuuri. Ainult signatuuriga näed autasusid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui arvate, et väärite mõnda autasu, siis kontakteeruge mõne moderaatoriga. Andke talle vastavate teemade lingid ning kui kõik vastab normidele, siis saategi endale autasu. Nii hõlbustate ka moderaatorite vaeva. :)

Ma ei taha kõlada ülbelt, kuid ma arvan, et viited ning põhjalikumad seletused on elementaarsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.