Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mis tellite siis sellisest kohast, kui ainult vingute? Mina vahetaks kohe hosti ja nõuaks refundi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mina soovitaksin teil teha scammerite alla teema, kui te teenust kätte ei saa.

Teenuse saavad kõik täna kätte (kes on avanud ticketi), lihtsalt ei saa väga arvuti taga töödata, kui haige ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei ole mingi netihiiro, aga ma ütlen sulle, et see pole mingi õige vabandus. Mõned tulevad kontorisse tööle 38 palavikuga, midagi ei juhtu nendega. Tööd saab korda tehtud. Sa ei saa kliendile ka öelda et "sorry, ma olen haige, lükkan su serveri käivitamise järgmiseks nädalaks". Haigena saab tööd ka tehtud, mitte küll nii palju kui tervena, kuid saab ikka tehtud. Pealegi, kui töö käib arvutis, kus on paar klõpsu ja valma, siis see pole üldse mingi vabandus.

 

Klient on ikkagi kuningas ning kui sa tahad, et sulle tuleb mingigi raha sisse ja äri edukaks läheks, tuleb selle kallal vaeva näha, olgugi sa haige või mitte.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Serveri saavad need kes ticketi teinud , me oleme juba 4 ticketi teinud ja ei mingit supporti teie poolt nagu WTF??

 

LOE TEEMAT, KURAT KÜLL. Õpi lugema eelnevaid postitusi, väga närvi ajab selline käitumine mingisuguste ebakorrektsete puberteetide poolt.

Teenusepakkujale: MIS TE PAKUTE EDASI JÄTKUVALT SEDA TEENUST, kui teie support imeb nii kõval vilinal, et lausa naerma ajab?

 

Ma lihtsalt mainin, et see ei ole seda väärt, et enda mainet rikkuda. Pange pillid kotti, tehke asi korda ja tehke uuesti otsad lahti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

@DolaN - ots ongi uuesti lahti tehtud, nime all hostme.ee seekord.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
@DolaN - ots ongi uuesti lahti tehtud, nime all hostme.ee seekord.

 

Ei tasu enne osta, kui ehk keegi on kindluse ära katsetanud. Tarbijakaitsesse pole mõelnud minna?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kahjuks ei tegele serverite seadistamisega keegi muu, kui mina. Teiseks mänguserverite seadistamine ei käi klikkidega nagu sa oletad ;)

 

Kasutaja Rristo-le andmed edastatud.

Muudetud liikme He!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kahjuks ei tegele serverite seadistamisega keegi muu, kui mina. Teiseks mänguserverite seadistamine ei käi klikkidega nagu sa oletad ;)

 

Ma tean, kuidas käib mänguserverite seadistus, nende modifitseerimine vastavalt vajadustele, käskluste jagamine vajadusel läbi igasuguste protsesside. See on minu jaoks lebokeiss, just saying. Siiski tuleks rakendada 100% tugevam support side, kahju et ise minecrafti hater olen. Lihtsalt vihkan sama palju ka neid, kes ei oska tööd ilusti tehtud saada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma tean, kuidas käib mänguserverite seadistus, nende modifitseerimine vastavalt vajadustele, käskluste jagamine vajadusel läbi igasuguste protsesside. See on minu jaoks lebokeiss, just saying. Siiski tuleks rakendada 100% tugevam support side, kahju et ise minecrafti hater olen. Lihtsalt vihkan sama palju ka neid, kes ei oska tööd ilusti tehtud saada.

Härra DolaN on vist mingiks spetsialistiks hakkand, kui ta teab nii palju mänguserverite seadistusest jne. Ehk härra seletab ka mulle PM kuidas tema neid asju teeks.;)

Kirjaviis 14 aastase jõmpsika oma, aga elame üle.:)

 

Ma ei ole mingi netihiiro, aga ma ütlen sulle, et see pole mingi õige vabandus. Mõned tulevad kontorisse tööle 38 palavikuga, midagi ei juhtu nendega. Tööd saab korda tehtud. Sa ei saa kliendile ka öelda et "sorry, ma olen haige, lükkan su serveri käivitamise järgmiseks nädalaks". Haigena saab tööd ka tehtud, mitte küll nii palju kui tervena, kuid saab ikka tehtud. Pealegi, kui töö käib arvutis, kus on paar klõpsu ja valma, siis see pole üldse mingi vabandus.

 

Klient on ikkagi kuningas ning kui sa tahad, et sulle tuleb mingigi raha sisse ja äri edukaks läheks, tuleb selle kallal vaeva näha, olgugi sa haige või mitte.

 

Miks mingid lõvihosti ülbitsejad siia teemase tulevad? Mine puuri tagasi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mul on üks küsimus, kas korvate ka kahjud kuidagi? Me just saime serveril spawni valmis, nädalaga. Pidime Laup just avama kui server sulgus...

Suur töö ja vaev läks raisku..

Ikka korvame, mõlemad kliendid saavad +1 kuu tasuta serveriaega. Serveri Spwanist on olemas backup mille saate vajadusel aktiveerida ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi pole ülbitsenud, lihtsalt ma seletasin ära, kuidas tuleb klientidega käituda... Praegu oled ülbitseja siin sina, kes mind n.ö. "puuri tagasi" saadab. Konkurentsus on tõesti hea, aga liiale sellega ei tasu minna.

Ma pole sulle mitte midagi halba öelnud, andsin kõigest näpunäiteid äri kohta siin maailmas.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Serverid uuendatud 1.4.7 R1 Beta buildile.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Härra DolaN on vist mingiks spetsialistiks hakkand, kui ta teab nii palju mänguserverite seadistusest jne. Ehk härra seletab ka mulle PM kuidas tema neid asju teeks.;)

Kirjaviis 14 aastase jõmpsika oma, aga elame üle.:)

 

 

 

Miks mingid lõvihosti ülbitsejad siia teemase tulevad? Mine puuri tagasi.

 

Sa teed oma mainet maha siin teisi sõimates. Inimesed annavad teile nõu ja tagasisidet, te peaksite sellest õppima kuid hoopis sõimate.


teeme pela?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sulle meeldib minu teemasi näppida, kuhu ma vastand või midagi kirjutanud olen. Palun tule TSi või kirjuta väike PM kui sul midagi on ;) Eelistan esimest varianti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tellisin eile Sa-mp serveri , siiani poleveel midagi kätte saanud. Oskab keegi öelda milles probleem võiks olla?(need kes kasutavad csvps teenust)

Saadsin PM.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna teenuse pakkuja ei vastasiis küsin teilt. Tellisin samp serveri , käivitasin läbi halduspaneeli , peal oli tavaline Grand Lance mod.Kõik nagu töötas ain serverisse sisse.Pärast seda tahtsin oma modi peale panna kustutasin kõik vana mod-i failid ära sealt halduspaneelil ja laadisin uued peale. Peale seda käiviasin serveri , käivitus aga läbi samp-i serverisse ei saa , server on maas.Proovisin Grand lance mod-i tagasi panna kuid ei aidanud.Oskab kegi aidata?

Muudetud liikme slowww'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.