Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa/ära anda Kutsikad.

Soovitatud postitused

Idioot, tapaks sinu enda kätega ära praegu, LIHTSALT KÕRI MAHA W; **** SEE POLE ENAM NORMAALNE

//HALB HAKKAB JUBA AUSALT

 

Süda on õige koha peal, kuid sõnu võiksid valida või enda mõtteid enda teada hoida.

Peab olema õnnelik, et kutsikad tapeti noorest peast, mitte siis kui nad juba 1 aastased või nälgivad lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no kuule mul pole igast asjade jaoks raha nagu et mingile 9 kutsikale süüa anda. Ja ma pole mingi loomavihkaja v midagi sellist.

See kellelt me need kutsikad saime see tuli meile metsast lihtsalt ja nüüd elab meie juures.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koerte tapmine on täitsa normaalne, meil pidevalt kodus tapetakse. Kuhu kohta need kõik siis panema peaks?

 

Ega eesti pole Hiina krt vms iganes selline debiilne riik. Kuhu teil need koerad minema peaks...

 

Hmm... varjupaigast olete midagi kuulnud, osta.ee´st ka äkki? Elagu madala IQ´ga inimesed

 

 

Liiga palju maksab, mingi 150 euri.

 

Wow, meil on siin vist teemaalgataja suuvooder tekkinud. Õnnitlen...

no kuule mul pole igast asjade jaoks raha nagu et mingile 9 kutsikale süüa anda. Ja ma pole mingi loomavihkaja v midagi sellist.

See kellelt me need kutsikad saime see tuli meile metsast lihtsalt ja nüüd elab meie juures.

 

Kui sa väidetavalt ei vihka loomi, peaks sul ise ju niipalju mõistust olema, et ei laseks oma sugulastel neid ära tappa... Elagu "targad" kes enne saadavad looma 2. ilma kui annavad ta ära...

Muudetud liikme realist'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maailmaparandajad? Tapetakse igalpool, get used to it.

 

150 € ja palju? huvitav kui te üldse tööl käite siis palju palka saate ah? õigus ju, te vanemad on ka nii "rikkad" et looma tervise eest ei suudeta hoolitseda.

 

Sinul on muidugi see raha ju nii väike, et võid lausa tagumiku pühkida sellega eks. Sul koer sünnitab ~5-6 kutsikat, iga magamapaneku süsti eest maksad vähemalt 50€. Pole väike summa ju. Mu peres ja sugulastel sama teema, vaja tappa, siis on vaja tappa, pole midagi parata. Ja Realist, sina ei ole õige inimene kommenteerima teiste inimeste rahaasju, no offence. Äkki ta on üksikvanema perekonnas, kus vanem saab miinimumpalka? Tasub kaugemale ka vaadata, mitte ainult oma nina ette ja oma vaatenurga järgi. See, et sul taskuraha võib nii suur olla, ei tähenda, et neil võib nii visata olla. Küll oma elu ja pere peale saad, siis hakkad raha väärtustama ka.

 

Saage aru, et merekool on täiesti tavaline asi.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.