Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
hendrik11123 On ju teie endi töötaja

 

Ei ole.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas saaks rohkem informatsiooni serverite tehniliste näitajate ja DDoS protectioni kohta?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas ma olen loll või äriregistris küll sellist registreeritud ettevõtet ei leia?

Täitsa olemas on

https://ariregister.rik.ee/lihtparing.py

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oh, vaatasin, inforegister ja e-krediidiinfo.

 

Inforegistril läheb aega firma tuvastamisega. E-äriregistris on see juba üleval ning Krediidiinfo annab ka vastse juba: https://www.e-krediidiinfo.ee/12621799-DIGIBINARY%20OÜ


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kus sa neid 2 aastat tasumata makseid näed?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ega mina neid ei näegi, aga teemas on kirjas, et olete 2 aastat tegutsenud, aga firma loodi alles eelmine nädal?

 

Tõsi, firma loodi eelmine nädal. Oleme 2 aastat tegutsenud.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Maksuamet kaela jah. :D


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida see maksuamet ikka teeb, kui ta eraisikuna tegi turgu. Mingeid makse ju seetõttu maksma ei pea.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas saaks rohkem informatsiooni serverite tehniliste näitajate ja DDoS protectioni kohta?

 

Juba pikemat aega ootan vastust...


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Juba pikemat aega ootan vastust...

 

Ei saa informatsiooni selle kohta.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei saa informatsiooni selle kohta.

Varjate põhjust, miks teie serverid laggavad?


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Varjate põhjust' date=' miks teie serverid laggavad?[/quote']

 

Ma usun, et selliste küsimustega pöördutakse klienditoe poole mitte ei arutleta avalikult foorumis. Firma süüdistamine kehvas töös e. laimamine avalikult ilma reaalse tõestuseta võib viia asja kohtusse. Kui eksin parandage.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Klienditugi on ju siin foorumis ka. Pikemalt juba siin mõne inimesega vaielnud.

 

See pole laim, see on arvamus ja tõde.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Varjate põhjust' date=' miks teie serverid laggavad?[/quote']

 

Lionhost on pikalt ja pidevalt töötanud veelgi kõrgema kvaliteedi pakkumiseks. Täpseid andmeid serverite, andmekeskuse ning DDoS kaitse kohta peame firma sisemiseks informatsiooniks turvalisuse huvides, mida ei jagata välja. Võite olla kindlad, et kasutame kõrgekvaliteetseid servereid, mis on hästi optimiseeritud Minecraft serverite majutuseks. Võin öelda nii palju, et kasutame serveritel uusimaid 4/8/16-tuumalisi protsessoreid.

 

Juhul, kui Teil esineb probleeme serveris tekkinud lagiga, siis tänu 2-aastasele kogemusele Minecraft serveritega oskame tõenäoliselt Teid abistada. Selleks avage Lionhosti arvelduspaneelis ticket.

 

Üldiselt tuleks kõikide küsimuste puhul kontakteeruda klienditoega e-maili või ticketite teel, sest siin foorumis kliendituge ei pakuta.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.ovh.co.uk/anti-ddos/

Kõik netis olemas ju.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
http://www.ovh.co.uk/anti-ddos/

Kõik netis olemas ju.

 

Lionhost kasutab antud DDoS kaitse teenust, kuid oleme kasutusele võtnud ka lisameetmed rünnakute blokeerimiseks, et veenduda, et ühendused saaksid puhastatud. Antud lingil esinev informatsioon pole meie poolt varjatud.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures, kunagi kui omasin serverit Lionhostis, siis kogesin pidevat lagi ja mahajooksmist. Süüdistati minu konfiguratsiooni ja erroreid konsoolis. Mis osade pluginate puhul on paratamatu. Anyways, vahetasin hosti, Copy & Paste-sin samad filed uude serverisse ja voilaa. Asi jooksis puhtalt ilma lagita, ilma maha jooksmiseta. Ei ole ka enam DDOS rünnakuid, mida kogesin enne pidevalt ja pidevalt (mitte just oma konkreetse minecraft serveri vastu, vaid serveri arvuti tõttu, kus oli ka teisi servereid, mis said rünnakuid jne)

 

See on mu oma kogemus ja minu õigus avaldada antud teenuse kohta arvamust.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kusjuures, kunagi kui omasin serverit Lionhostis, siis kogesin pidevat lagi ja mahajooksmist. Süüdistati minu konfiguratsiooni ja erroreid konsoolis. Mis osade pluginate puhul on paratamatu. Anyways, vahetasin hosti, Copy & Paste-sin samad filed uude serverisse ja voilaa. Asi jooksis puhtalt ilma lagita, ilma maha jooksmiseta. Ei ole ka enam DDOS rünnakuid, mida kogesin enne pidevalt ja pidevalt (mitte just oma konkreetse minecraft serveri vastu, vaid serveri arvuti tõttu, kus oli ka teisi servereid, mis said rünnakuid jne)

 

See on mu oma kogemus ja minu õigus avaldada antud teenuse kohta arvamust.

 

Viimasel ajal hakkas olema DDoS rünnakuid liiga tihti ning serveritel võis esineda maasolekuid, kui tulid suuremad rünnakud. Hiljuti oleme aga viinud serverid teise teenusepakkuja juurde ning klientide tagasiside kohaselt on palju paranenud. Serverid ei ole enam rünnakute tõttu maas olnud ning ka mängijate ping on parem. Tõenäoliselt esines Teie serveris lagi, kuna see Bukkit versioon, millel Teie server jooksis, võis olla vigane või ebastabiilne - oleme sellega väga tihti kokku puutunud ning seetõttu proovime leida just selliseid Bukkit versioone, mis jääksid võimalikult stabiilseks. Ei saa ka välistada, et midagi oli teistmoodi teise hosti serveriga. See on individuaalne ning tuleb leida õige seadistus oma serveri jaoks.

 

Ühesõnaga, oleme ette võtnud ning teinud mitmeid muudatusi, mille peale kindlasti likvideerisime vead ja probleemid, mis eelnevalt võisid esineda.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.