Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mis arvate, kas A8N32-SLI on hea emaplaat v6i mitte

info: http://techreport.com/articles.x/9053/1

Pilt: http://www.ixbt.com/mainboard/asus/a8n32-sli-deluxe/board.jpg

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See oleneb juba suuresti sellest, mis komponendid sa sinna sisse lükkad.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Arvutitest jagan ma suht palju , olen pannud kokku üle 3 arvuti, paar teinud programmi ja tegin ühe mängu serveri mängu nimi on Club Penguin, aga tahtsin teada teiste arvamust. prosa sinna suht head ei saa jh, mul on 2.2GHZ ja 1 tuualine prosa. 4 gb ram suht norm.

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvutitest jagan ma suht palju , olen pannud kokku üle 3 arvuti, paar teinud programmi ja tegin ühe mängu serveri mängu nimi on Club Penguin, aga tahtsin teada teiste arvamust. prosa sinna suht head ei saa jh, mul on 2.2GHZ ja 1 tuualine prosa. 4 gb ram suht norm.

 

Selle jutu peale tõesti jagad väga palju, ma usun, et Skype meeskond sooviks Sulle tõenäoliselt programmeerija töökohta pakkuda.

Nali naljaks, kuid veidigi arvutitest jagav inimene ei küsiks seda küsimust, kas see mobo on hea. Ütlen veelkord lühidalt ja konkreetselt: SEE EI OLE HEA MOBO.

4GB hetkel lähima ~1a jooksul ei tundu küll väheks jääma, tasuks loomulikult osta suurema toetusega mobo. Pealegi selle mobo socket on kiviajast(loe: eelmise generatsiooni oma), seega sa pead niivõinaa kiirelt ära vahetama, sest sinna ei saa isegi AM2/3 lükata. Praeguseks on juba 2-tuumalised prosed väga lahjaks jääma, seega mida sa loodad Athlon X2? Jube lihtsalt, ma isiklikult ei kujutaks ette, kui peaksin ostma 939 socketiga emaplaadi. Tõenäoliselt mu kutseka Riistvara õpetaja paneks mulle toorelt 2 välja.

Ütle hinnaklass ja ehk leiab mingi parema emaplaadi selles hinnaklassis. Kardan, et eelarve on paarikümne euro ringis ja sellest ka see valik.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No, miks siis see emaplaat nii kallis on? muide mul on see juba olemas, mine ebay-sse ja kirjuta otsinkusse A8N32-SLI ja sa saad osta seda emaplaati j hind on $100 ringis ehk umbes 80€, ise sain 20€.


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iganenud platvorm ning seetõttu on suurema jõudlusega komponendid (räägin siinkohal 1GB mälujulkadest ning X2/Opteron DC/FX-60 protsessoritest) defitsiit, mistõttu tuleb nende eest käia välja võrdlemisi kõrget hinda. 1GB mälud algavad hinnast 10-15e/tk, seega 4GB mälu maksab vähemalt 40 eurot. X2 3800+ hakkab pihta kuskil 15 eurost, FX-60 hind võib vabalt küündida üle 100 euro.

 

Seega laod omale parimal juhul tänapäevases mõistes keskpärase kasti kokku ning Sul pole sealt enam kuskile edasi liikuda - maksimaalne mälukogus täidetud, prosevalik piiratud, graafikakaardi valik samuti, sest mingist piirist hakkab protsessor graafikakaarti tagasi hoidma.

 

Mängudest niipalju, et varem oli mul Opteron 146 (umbes sarnase jõudlusega kui Sinu mainitud 2.2GHz ühetuumaline), mälu oli kas 2 või 4GB ning graafikaks Nvidia 9800GT Green. Crysis 2 oli täiesti mängitav (ei mäleta sätinguid, aga FPS võis vabalt olla 40+), kuid GTA 4 jõnksutas oluliselt isegi madalatel seadistustel ja -resolutsioonil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.