Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere, ma ei tea mis mu elus toimub, ühel päeval hambad, ning siis eile sugulane tegi pakkumise meesmodelli ametile...

Minu arust on tegu nagu piltidelt vaadates suht imeliku asjaga, kuid palk oleks minu kui tavainimese kohta vägagi kõrge,

algul peaksin läbima mingid testid, jne.

 

Igatahes töö eesmärk on kaalu, kehavormi hoida, treenida end, ning käija ka pildistamistel mis pantakse mõndadesse ajakirjadesse eks.

 

 

Ning siiski, ma ei oska valikut teha, kuna asi tundub netist vaadates väga imelik, teiselt on seal kõrge palk, ning vabaaega ei pidavat seal eriti üldse olema....

 

Mis teie sellises olukorras teeksite?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

17 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Võta muidugi vastu. Saaksid palju uusi tuttavaid ja veel enam ka raha, et lubada endale suuremadi asju :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Küsi endalt ise, kas sa tahad seda, kui ja, siis võta pakkumine vastu.. ;).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Võta vastu, kui palk hea. Ma ise oleks ka modell, aga ma liiga lühike.

 

Quote sinu signatuurile? :D

 

Ise ma võtaks muidugi vastu kui palk hea. Isegi kui töö lõpuks ära väsitab või sealt ära tuled mingil põhjusel, siis saaks ju ikka ära tulla ära treenitud kehaga jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Võta vastu, kui palk hea. Ma ise oleks ka modell, aga ma liiga lühike.

Kellel mingi mure. Ma läheks ise ka, (mitte meesmodelliks loomulikult), aga ma olen jälle modelli kohta liiga pikk. :$

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Jube kiirelt käivad need asjad. Sul on siis sugulane seal eesotsas jah? Jaga meiega ka pilte. :D

 

Käivad küll kuidagi kiirelt jah, ma ei tea kui eesotsas ta on, kuid seda tean et ta 13 aastat juba modelliärinduse peal olnud, ja eks ma jagan kui peaks midagi normaalset tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
nii, kell on juba 3 öösel, ning hakkan ukraina poole liikuma, loodan et läheb hästi:P

 

Edu sulle! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Soovin edu sulle !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

ukrainast tagasi, test pildid asjad on tehtud, ning vägagi viis asi paistab olema, ning sain ka testist läbi!

soovitasid mul esimese asjana inglise keele hääldust paremini õppida. Muidu siis nii palju et ööbimine oli all kievs hotelli alla kuuluvas Opera Hotelli Ärivisiidis.

Muudetud liikme CNCRM'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.