Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ma kukkusin toolilt maha sellise debiilse soovituse pärast... 4 korda. Arvata on, et kohe ei löö see "õige" valu sisse. Kukkun korra korvpallis maha ja jooksuga TRAUMAPUNKTI? U kidding me? f_facepalm.gif

 

Jah.... sa vist oled üks nendest kõvadest meestest kellel kasvavad luud valesti kokku. Sorry kõva mees, ma ei teadnud, et meil siuke asi nagu ravikindlustus ja arstid, sorry, ei teadnud, et nende töö on meie mitteaitamine, sorry. Sorry ma arvasin, et me elame aastal 1001, kus arstliku abi saamine on hale. SORRY!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jalgpallur, suht palju vigastusi olnud :D

 

Oli kunagi hüppeliiges mingi nädal aega, kannaga olid midagi kunagi, põlvedega, hetkel on varbaga .. küün surub liha sisse see mingi 2 a vana vigastus juba, ikka pole ära läinud.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 põlve sidet puru ja meniski rebend, käisin opil ja nüüd kodus 2 kuud


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pöidlad tagurpidi on tavaline asi.. ei sega treenimist väga palju.

Hüppeliigesed käivad aegajalt korra paindu.

Vasak põlv on kõige suurem mure. Miski meniski rebend või taoline asi. Põlv käib liigesest välja. Vahel saab kohe tagasi vahel mitte. Võib ka sidemete rebend olla. Pole kindel. Varsti peaks Rahu juurde aja saama.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jalkat mängides läks hüppeliiges. Jooksin värava poole ja niitmine läks valesti väravavahil.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõsiselt pelses. Täna tõmbasin rangluu veits paigast. Nagu 1-2nädalat ajast tagasi jälle -.- Üldse ei ole vihane.

Mm endal oli kunagi kerge rangluu murd :bored:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
2 põlve sidet puru ja meniski rebend, käisin opil ja nüüd kodus 2 kuud

Suht sama, käisin ka ühe põlvega opil, sest side oli puruks. Nüüd hiljuti juhtus loll õnnetus ja üks tüüp kukkus jala peale ja teine põlv käib imelikult, kuu aja pärast magnet uuringusse ja eks saab teada, side arvatavasti. Ei taha mõelda ka kui jälle vaja opile minna


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Neid olnud mul mõnusalt

Põlveluu murd... Tehti op ning eemaldadi katkised kõhred ja lahtine luukild ning jalg pandi õieti paika, 4-6 kuud ma ei tohtinud sporti teha .

Siis olen tõmmanud aia otsa käe lõhki , 2-3 cm veenidest mis on küünarnuki juures vasakul pool.

Jalgpalli väravaga saanud vastu pead,paremat jalga,paremat kätt, kuna kõõlusin sellega.

Rangluu murd kui olin mingi 8-9 aastane ehk.

Igasugu muid kah kuid no need eelminetatud siiski suuremad mis juhtunud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain just käed vormi, kui jälle parema käe luu murd tuli...


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

enne trenni kukkusin selg ees mingilt äärepealt alla,treener ei uskunud mind,et mul käeluumurd,ja pidin selle 1 tund trenni tegema katkise käega,ja üks harjutus oli selline vähikõnd,mille peale ma nutsin ja tegin :D isaga alles järgmine hommik läksime traumapunkti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
enne trenni kukkusin selg ees mingilt äärepealt alla,treener ei uskunud mind,et mul käeluumurd,ja pidin selle 1 tund trenni tegema katkise käega,ja üks harjutus oli selline vähikõnd,mille peale ma nutsin ja tegin :D isaga alles järgmine hommik läksime traumapunkti.

Mingi värdjas treener sul, ma oleks ilma pikema jututa putsi saatnud sellise venna.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.