Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

murdsin eelmine suvi parema randme batuudil, vahest annab jõusaalis tunda... siis veel väiksena murdsin varba rattaga sõites (sõitsin mingi rauakolaka otsa ema rattaga :D), kasvas viltu kokku, kuna rapla kiirabis öeldi, et pole midagi viga... siis poolteist nädalat hiljem käisin röntgenis ja öeldi et viltu koos. taheti veel paika painutada, aga ei olnud mõtet enam...


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne. Sain jalka võistlustel jalaga nii kõvasti näkku, et viidi haiglasse õmblema. Kõige haigem veel see, et oma mees hüppas:D. Läksime mõlemad võitlusesse ja mina muidugi pea ees... Viskas pildi hästi korraks tasku ja siis verd tuli ka täiega. Kõrvas juures oli auk sees. Õnneks sai pildile ka asi, nagu kord ja kohus:D Kõrvaarsti juurde soovitati ka minna, aga tundsin ise, et kõik korras ja jätsin asja sinna paika. Päev korras..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Normaalne. Sain jalka võistlustel jalaga nii kõvasti näkku, et viidi haiglasse õmblema. Kõige haigem veel see, et oma mees hüppas:D. Läksime mõlemad võitlusesse ja mina muidugi pea ees... Viskas pildi hästi korraks tasku ja siis verd tuli ka täiega. Kõrvas juures oli auk sees. Õnneks sai pildile ka asi, nagu kord ja kohus:D Kõrvaarsti juurde soovitati ka minna, aga tundsin ise, et kõik korras ja jätsin asja sinna paika. Päev korras..

 

cool story,

juba arvutis peale näo õmblemist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
cool story,

juba arvutis peale näo õmblemist?

See juhtus mingi kell 8 umbes. Ega elu sellepärast seisma ei jää ju :lol:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Armi õnneks trussikute alt näha ei ole:D(jah läks napilt sealt kottidest mööda, veadas!) Õnneks ei ole see mind !!peaaegu!! mitte kunagi seganud midagi tegemast..

 

Aga kui on vaja kellegi ees neid trussikuid maha v6tta ? :O

Ma kahtlustan, et kui arm v2ga n2htav on, siis j22vad sinul poiss k6ik 'Job-id' 2ra :(

 

T2na juhtus niipalju, et karma maksis k2tte ja lasin ennast kogemata 6hupyssiga jalga. Vedas muidugi et ainult kerge kriim tekkis.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kui on vaja kellegi ees neid trussikuid maha v6tta ? :O

Ma kahtlustan, et kui arm v2ga n2htav on, siis j22vad sinul poiss k6ik 'Job-id' 2ra :(

 

T2na juhtus niipalju, et karma maksis k2tte ja lasin ennast kogemata 6hupyssiga jalga. Vedas muidugi et ainult kerge kriim tekkis.

Arm on ikkagi nii nahaga sama tooni ja mingit mügariku ka seal ei ole. Ning ta suht nagu sissepoole ka jala suhtes, et ei märka seda. Aga kui mingi rängalt zoomida seda, siis see meeldiv vist ei oleks.Praegu pole sellega nagu probleeme olnud :thumbsup:

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kui on vaja kellegi ees neid trussikuid maha v6tta ? :O

Ma kahtlustan, et kui arm v2ga n2htav on, siis j22vad sinul poiss k6ik 'Job-id' 2ra :(

 

T2na juhtus niipalju, et karma maksis k2tte ja lasin ennast kogemata 6hupyssiga jalga. Vedas muidugi et ainult kerge kriim tekkis.

 

6hupyssiga eriti viga ei saa ju? endal kyll eriti midagi ei juhtunud kui sain kanni peale suvel :lol:


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
6hupyssiga eriti viga ei saa ju? endal kyll eriti midagi ei juhtunud kui sain kanni peale suvel :lol:

 

Millised kuulid sul olid? :) Mul on pyssil spets kuulid, mitte mingid 2 eurosed masstoodangud :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul sugulasele lasti 2 kuuli perse kui ta magas.. Armid on sellised nagu oleks suitsukoniga keegi kõrvetanud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Millised kuulid sul olid? :) Mul on pyssil spets kuulid, mitte mingid 2 eurosed masstoodangud :)

 

ei tea, sellised v2ikse silindri kujulised nagu nad ikka, mingi 500x pakis ja mingi ~3eurot maksid? igaljuhul odavad jullad. :D

Muudetud liikme Hau5'i poolt
jogurt

lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põlve ACL side oli puruks + veel mingi asi aga ei tule meelde hetkel. Jube halb asi ikka, jalkat ega midagi mängida ei saanud, põlv käis lihtsalt välja ja oledki pikali maas. Peale aastast mõtlemist sai ikka opile mindud ja nüüd peaks asi enam-vähem korras olema.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi oskab anda nõu sellise asja kohta. Ma üks 2 nädalat tagasi jõusaalis tõmbasin "käe välja" (küünarliigese) ja nüüd on valus korvpalli visata (teen aktiivselt trenni). Mida teha? Elastiksidemed ja asjad aitaksid? Põhimõtteliselt, kui äkiliselt visata või maha kukkuda siis lööb jälle sellise terava valu sisse. Lähimalajal oleks vaja korda saada :(

 

Ärge massiliselt mingeid samu soovitusi andke... "mine arsti juurde", "pane geeli peale".

 

Ette tänades.

oleks pidanud kohe puhkust andma käele, külm peale, sidemes, ofc sul valutab käsi kui see ei saagi ilusti paraneda


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MEIL on arstid põhjusega... Minge traumapunkti, kui siuksed asjad juhtuvad, OMG.

 

Ise lõin selle teema pärast pea kogemata ära vastu seina... 3 korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.